Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kreol bőr, sötét barna szemhez...

Kreol bőr, sötét barna szemhez milyen hajszín illik amitől nem lesz romás kinézetem?

Figyelt kérdés
A világos barnától csak még sötétebbnek tűnt a bőröm.Mi az ami lágyítja az arcvonásokat és nem nézek úgy ki mint egy kisebbségi.Elnézést,senkit nem szeretnék megbántani!!!!!
2012. máj. 26. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyasfajta hajszíned legyen,mint amilyen színű a szemed!;)
2012. máj. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, az eredeti hajszÍnem világos és borzalmasan áll. Feketére festem és nem néznek romának, mert a vonásaim nem olyanok.Ha a sötét áll jól, akkor legyen az, nem fognak annak nézni, ha meg igen, akkor világos hajjal is annak fognak, sok világosra festett hajú cigány van.
2012. máj. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kreol bőröm van,és szép sötét barna szemem.A hajam színe is sötét gesztenye barna.
2012. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Szerintetek melyiket válasszam?A nagyon sötét barnát vagy merjem vállalni a feketét?
2012. máj. 26. 19:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Fekete hajszín sok embert öregít.
2012. máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kivéve, ha olyan tÍpus, engem pont, hogy fiatalÍt, minél világosabb, annál idősebbnek látszom.
2012. máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. máj. 27. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!