Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elso gyantazas. Legyszives...

Elso gyantazas. Legyszives tudnatok tanacsot adni?

Figyelt kérdés

1. kb mennyibe fog kerulni teljes lab+honalj+intim gyanta? (max-min)

2. elsore jobban faj ugy hallottam. sok ennyit bevallalni egybol vagy ki lehet birni?

3. utana mennyi ideig lesz irritalt/csunya a bor?

4. a koromvirag krem jo bort nyugtatni es szorbenoves ellen? ha nem mit javasoltok?


2009. jún. 29. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:

sztem sok eccerre ennyiot bevállalni, kezdapránként inkább, mert vannak igen fájdalmas helyek, ahonnan elsőre sírva rohannál ki.

árat nemtudok mondani, mertén már elég réág voltam, azóta inkább otthon gyantáztatok és borotválok. kényelmesebb, meg jpbban megéri. az h mennyi ideig lesz irritált a bőröd, az egyénfügg. sztem pár óra. deha mindenféle felesleges és ártalmas krémeket kenegetsz rá, akkor akár 1-2 napig is. én sosem kenek rá semmit, 1 órán belül elis múlik minden pirosság de cvan gh még annyi sem kell.

2009. jún. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én már 1 éve gyantázom a lábam de nem merném bevállalni az intim és hónalj gyantát.én borotválom ezeken a helyeken.Főleg elsőre...sztem életedben nem mernéd többet legyantáztatni a hónaljadat :S

szóval én ezt egyszerre nagyon nem ajnálom...

15/L

2009. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem elsőre ne vállald be az intim gyantát,mert sírva fogsz hazamenni.

Kb.2000 Ft körül lehet,bár nem vagyok biztos benne,rég fizettem ilyenért :)

Utánna kb. 1-2 órát lesz piros a bőr.

Ha kozmetikus csinálja akkor ő fog rárakni nyugtató krémet.

2009. jún. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

szoval semmikepp nem fogom kibirni? :-s akkor esetleg a labbal kezdem, aztan meglatom hogy birom :-s

esetleg vmi fajdalomcsillapito trukk?

2009. jún. 30. 22:09
 5/8 A kérdező kommentje:
ja es aki probalta a honalj gyantat. egy rantas es kesz vagy tobbszor kell nekifutni?
2009. jún. 30. 22:09
 6/8 anonim ***** válasza:

aztmondják ha beveszel előtte egy algoflexet akkor nemérzed annyira a fájdalmat. énmég nempróbáltam ki, nemtom mennyire igaz. más trükköt nemismerek, én veszek egy nagy levegőt..:D

az én hónaljamat nemszedi le a gyanta, szal ehhez nemtudok hozzászólni:D

2009. júl. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A hónalj gyanta 1 max 2 húzás.

2009. júl. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én megfogom a párnámat és az arcomba nyomom XD
2009. júl. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!