Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 21éves pasi vagyok mennyire...

21éves pasi vagyok mennyire tudnék érvényesülni a fodrász szakmába?

Figyelt kérdés
Mivel nagyon sok lány tanul és amúgy is szinte csak nők foglalkoznak ezzel a szakmával egy férfi könnyebben találna éllást ?

2012. máj. 28. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:
persze lehetsz te eme kor Gedeon bácsija.
2012. máj. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vannak azert ff fodrászok is.szteme gy nő inkább jár férfi fodrászhoz.
2012. máj. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ugyanolyan eséllyel pályázol egy állásra, mint egy lány. a fodrászszakmában nem a nemed fogja eldönteni, hanem az elhivatottságod és a kreativitásod. vannak nagyon ügyes férfi fodrászok. én legközelebb egy férfihez szeretnék menni,de a mostanival is(ő lány) meg vagyok elégedve. próbálkozz sok helyen, és sok sikert kívánok!
2012. máj. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem épp tegnap cseszte el a hajam a fodrász csaj, de olyan szinten hogy csak bőgni tudok, de megfogadtam hogy én többet nőhöz NEM megyek! Úgyhogy abszolút van esélyed! Csak nagyon kevés a ffi a szakmában! De viszont a férfiak jobban el tudják sajátítani a szakmát! És ügyesebbek is!! [link] Nagyobb átéléssel, odafigyeléssel csinálják! SOK SIKERT NEKED!!!! :))
2012. máj. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert pasi vagy, mindenhol érvényesülhetsz. Nem azért, mert jobb vagy, hanem azért mert pasi.
2012. máj. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert valaki férfi, még nem lesz jó fodrász! Tehetség sem árt hozzá.
2012. jún. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!