Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyakran veszem èszre a...

Gyakran veszem èszre a làbamon hogy csak úgy ok nèlkül Kèk zöld foltok jelennek meg rajta. Lehet hogy beütöttem csak nem emlèkszem rà de akkor is ezeket, hogy tünthetem el ezeket?

Figyelt kérdés
Kèk zöld foltok eltüntetèse
2012. máj. 28. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez lehet mástól is, nem akarok butaságot mondani de azért elmondhatnád a háziorvosodnak is.Különböző betegségek tünetei is lehetnek. Aztán lehet hogy csak beverted valahova és nem figyeltél!
2012. máj. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szerintem bevertem.de èn azt halottam hogy a erosen nyumjuk vagy maszirozzuk eltunik de nemakarok mègjobba àrtani
2012. máj. 28. 19:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Én pont a napokban vertem be combom az asztal sarkába miközben felakartam állni a székre és magától múlik el szép apránként, nem hiszem hogy masszírozásra elmúlik. De ha esetleg ez elmúlik neked és többet nem leszel foltos akkor természetesen valszínű csak beverted.
2012. máj. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!