Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Colour b4 használata után ha...

Colour b4 használata után ha befestem perfect mousse világos aranybarnával, akkor olyan színt kapok?

Figyelt kérdés
olvastam több helyen hogy befestették világossal és sötét lett belőle. illetve mi történik ha nem szinezőt használok a színeltávolító után? festettfekete hajam van, az eredeti világos szőke és vannak szőkített részek régebbről még amik feketére vannak festve, vagy barnára.
2012. máj. 29. 13:28
 1/2 lolkaaa123 válasza:
szia:) én bordót szedtem le a hajamról,eredetileg piszkos szőke hajam van,de volt szőkitve teljesen hidrogénra a bordó után, használj Color B4 extrát,ameik sötétebb szinek elltavolitására van. nekem réz szín keletkezett,amit nem takart a szőke,de a barna árnyalatnál amit használni akarsz válassz egy hasonlót,de világosabbat hogy ell érd a várt eredményt
2012. jún. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 7-8 évnyi kékes feketét szedett le nagyon szépen a hajamról a B4(kétszer használtam, a hajvégem így is sötétebb maradt egy árnyalattal, mert ott már annyi festék rakódott le), az eredeti hajszínem barna, most ehhez közeli csokoládébarna árnyalattal festem. Ha betartod az öblítési időt, akkor elvileg nem fog visszasötétedni. De pár hónapig ne tartós hajfestéket használj, hanem kimoshatót pl. Loreal Casting, és mindig egy árnyalattal világosabbat, mint amilyen végeredményt szeretnél.
2013. nov. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!