Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbáltátok már a Loreal...

Próbáltátok már a Loreal SUBLIME MOUSSE habállagú hajfestéket? Konkrétan a "Valódi nagyon világos barna" árnyalat érdekelne, .

Figyelt kérdés
...mert jelenleg sötétbarna a hajam, de szeretném, ha végre tudnék rajta világosítani jó néhány árnyalatot. Ha van más tapasztalatotok, amellyel sikerült sötét hajszíneteket újra szép világossá varázsolni, szívesen elolvasnám! :)
2011. júl. 17. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a festett középbarna hajamon semmit ne világosított a sublime mousse 53-as árnyalata.

Nem tudom milyen,mert semmi változást nem látok.Szerintem jobb a Perfect mousse a Schwarzkopftól,abban tényleg semmi ammónia nincs,festés közben is jó illata van és egyáltalán nem irritálta a fejbőröm.

A Loreal habfestéke viszont ammóniás,csíp és büdös.

Attól a ronda keverék színtől,ami most a fejemen van colour b4 hajfesték eltávolítóval igyekszem megszabadulni,remélhetőleg minél előbb,majd írok,milyen lett!

2011. júl. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem legalább két árnyalattal lett sötétebb, mint ami a dobozon van.

Rettenetes.

A szőke, festett hajamon akartam KICSIT sötétíteni, valami természetes árnyalatú sötétszőkével. Kb. mint a dobozon.

Most "valódi nagyon sötét barna", mint Evangeline Lillynek.



Szívem szerint kopaszra vágnám.

2011. júl. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!