Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajból szőkét...

Sötétbarna hajból szőkét szeretnék, most áll alá ér (levágattam, mert elhanyagoltam és törött nagyon), ha megnő és szőke lesz szeretnék hullámokat bele, nem nagyon göndört csak h. ne legyen szög egyenes?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez a kettő nagyon kikészíti vagy ma már nem vágja tönkre a hajad, ha szőkíted és hullámos/göndör is?
2012. máj. 29. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így szeretném majd, ez eléggé roncsolni fogja. Szerintem most mielőtt befested szőkére ápold, hogy minél jobb állapotban legyen mire kiszőkíted, ennyit tudok most csak ajánlani.
2012. máj. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most növesztem, meg pakolás meg minden :D
2012. máj. 31. 20:46
 3/3 MartonKamcs válasza:
Ha bedaueroltatod és festeted a hajad, akkor az tönkre fogja vágni, főleg a dauer. Festesd be és a hullámokat old meg úgy, hogy hajmosás után, amikor már csak nedves a hajad, befonod vagy vannak olyan hajsütővasak is, amik jók erre, nem ártasz annyira a hajadnak. :)Tapasztalatból tudom. :)
2012. jún. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!