Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtoke valamit ami eltunteti...

Silver45 kérdése:

Tudtoke valamit ami eltunteti teljesen a pattanasokat es tiszta es sima lessza tole az arcom?

Figyelt kérdés
18 eves fiu vagyok nagyon sok pattansom van mondjuk kaptam rea ami eltunteti de a helyet nem tuntette el s ugyis jonnek ki ujjak seleg nagyok s barmi johet amit tudtok hogy teljesen sima es tiszta lenne tole az arcom. sminkhez kenocsot vagy olyant ertek ami nem latszik hogy felvan kenve nem akarom fiu letemre sminkelni magam. ja es a halyamra kene valami sampon vagy olyasmi ami egyenesiti a halyat nagyon hullamos ha megno s vasalni nem tuson mert kicsike ahoz ezert kene valami rea nagyon szeretem a sima halyat, az arcomra s a halyamra kelle vegulis valami

2012. máj. 22. 08:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
naponta több ilyen kérdés érkezik Nézz utána, hogy azokra mit válaszoltak.
2012. máj. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Előbb tanul meg írni. a haj az pontos j.

egyébként vegyél teafa szappant, azzal mosd az arcod.

2012. máj. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A drogériás cuccokat felejtsd el, mert csak rosszabb lesz, teli vannak szintetikus anyagokkal. Menj el bőrgyógyászhoz :) Nem kell tőle félni, felír valami gyógyszertári kencét és attól majd elmúlik. Nekem például 2 hét alatt teljesen rendbe jött az arcom a Skinoren nevezetű krémtől, amit bőrdoki írt fel.
2012. máj. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász tudja neked felírni a Roaccutant/Sotretet/Aknenormint, ezek tabletták, elég nagy kockázattal járnak, de a hegeket is minimálisra csökkentik. A hajad pedig csak vasalni tudod, van mini hajvasaló is, amivel még a legrövidebb hajat is lehet vasalni, bár ezt a hajas kérdésed nem nagyon értettem, mert elég furán írsz...
2012. máj. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tényleg borzalmas a helyesírásod.


A pattanásaid oka elsősorban a hormonális változás. Ez még nem zárult le nálad, ezt el kell fogadnod. Ezenkívül a napi arcápolási rutint érdemes bevezetned: tisztítás, tonizálás, arctej. Vannak kifejezetten férfiaknak szánt bőrápoló családok. Ezek közül messze a legjobb a TOLSOM. Én is azt használom már évek óta.

2012. máj. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Zsóka.a.a ***** válasza:
48%
Lehet venni a gazdaboltban smirglit garantáltan lejön minden az arcodról:)
2012. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Zsóka.a.a ***** válasza:
Deamúgy meg az Effaclar termékek a legjobbak :)
2012. máj. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a sok valaszt mondthat raszanom magam a bordokira csak azert nem nem mentem mert azt mondtak rosszul dolgozik.de inkabb elmegyek mashoz minden nap apolom az arcom amit most hasznalok patikabol van zinerit de beszerelelek meg abbol amiket irtatok , bocsanata helytelen irasert de gyorsan irok s elutok neha egy ket betut ,a hajammal az a baj h hullamos s szeretnek tok egyenes halyat de kicsike a vasalashoz
2012. máj. 23. 08:18
 9/11 Zsóka.a.a ***** válasza:

Az avon-ban és az oriflame-ban vannak nagyon jó hajkiegyenesítő balzsamok...amiket fürdés után csak rá kell kenni a hajadra :)

És a zinerit az arcodra nagyon jóó..én is azt használok effaclar termékekkel együtt és egy pattanás sincs az arcomon.....még a hegeket is eltüntette...szóval én ezt javasolom :)

2012. máj. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak az a baj a Zineryt-tel, hogy antibiotikumos, szóval könnyen rezisztens lesz a bőr, nekem spec. már nem is ér semmit. Próbálkozhatsz benzoil-peroxidos cuccokkal is (pl.: Akneroxid - gyógyszertárban, vény nélküli, kb. 2000 Ft.), ezeknél nem alakul ki rezisztencia.
2012. máj. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!