Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Avonos hajvégápoló szérumról...

Avonos hajvégápoló szérumról mi a véleményetek? Mennyi ideig elég mellig érő hajra?

Figyelt kérdés

2012. máj. 30. 09:20
 1/10 anonim válasza:
0%
Nekem kihullott az összes hajam tőle, pedig csak 2 hétig használtam, de viszont nem mostam le :S
2012. máj. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
úristen 2 hétig nem mostad le? azt meg hogy? én heti 2x mosom a hajam.
2012. máj. 30. 09:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egész jó, én szeretem. A Gliss kur hajvégápolók sem jobbak. (Most van 2 Gliss kurom meg az Avonos.) Elég kis kiszerelés, nekem 3-4 pumpálás kell belőle egyszerre a fenék alá érő hajamra, szóval hamar elfogy. Viszont nem használom minden nap. Szerintem úgy egy hónapig tarthat ki nálam, mondjuk neked akkor tovább elég lenne. :)
2012. máj. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én a lányommal használom közösen, a mellig érő hajunkra.Majdnem egy évig elég.Hajmosás után bekenjük vele a hajunkat.De csak a végét, nem kell lemosni.Nem olyan száraz tapintású és sprőd utána haj, hanem egészséges kinézetű és tapintású.


Nem kell a fejbőrre kenni, pláne nem sokat, mert akkor valóban hullhat a haj, mivel a tömény olajos állagtól nem tud a fejbőr "lélegezni".

2012. máj. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem semmit nem ért,vacak..

Ami jó a hajolaj (pl kallos tükörfény) én azt használom és arra tényleg azt mondom hogy nem egy hülye marketing fogás csak..

2012. máj. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem már fél éve megvan, mindig hajmosás után kenek a hajvégemre 2 nyomást (nem mosom le). Most kezd elfogyni, tehát elég sokáig tart. Jól kifésülhető lesz tőle a haj, nem lesz olyan szálkás és száraz, az illata nagyon jó. Viszont a hajam nem lett tőle egészségesebb, ugyanolyan töredezett mint volt. Megér egy próbát, de én most valami mást fogok kipróbálni. Nagyon sok jót olvastam pl a kókuszolajról, nem olcsó, de nincs benne semmi mesterséges anyag. :) A másik, amin gondolkozok a szilikonos hajvégápoló (kallos), de arról nagyon megoszlanak a vélemények, hogy hasznos e vagy káros...
2012. máj. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy a töredezést már semmi nem tudja igazán rendbe hozni, csak az olló.Bár a szérum javíthat a látszaton.Viszont, ha frissen vágott hajon kezdik használni, lehet, hogy tovább egészséges marad.
2012. máj. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom. Tele van alkohollal és még szárazabbá teszi a hajat.
2012. máj. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Idáig sima hajolajat használtam csak letörtem a tetejét és kifolyattam úgyhogy most már megrendeltem az avonosat, gondoltam kipróbálom. Festett fekete hajam van de még tavaly júliusban teljesen leszivattam a fekete hajamat világos szőkére úgyhogy az kicsit tönkre tette, azóta nagyon sprőd a vége. Amúgy én csak hajmosás után használom az ilyen cuccokat azaz heti 2x gonodolom az nem lenne sok. Még egy kérdés: Azt olvastam hogyha bekenem vele a hajam akkor utána már nem szabad vasalni mert beleég, mondjuk én nem vasalom a hajam, de ez igaz a hajszárítóra is?
2012. máj. 31. 13:34
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja és most hétfőn lett levágva a hajam végéből, tehát így én is arra gondoltam hogy tovább kitart majd a hajvégem ezzel a cuccal :)
2012. máj. 31. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!