Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörös arcbőr ellen mit lehet...

Vörös arcbőr ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

15/L

Az a helyzet, hogy hazaérek a suliból és az addig vörös arcbőröm újra normál színű lesz. este elmegyek aludni, még mindig szép az arcom. reggel felkelek... és teljesen vörös. és ez így ismétlődik. Ráadásul nem is lenne annyi pattanásom, hogy nagyon zavarjon, inkább ezzel a pirossággal van a baj. Ha tudom, hogy már nem kell ismerősökkel találkozni aznap akkor újra normális színű lesz. Én ezt már nem bírom... Az állam, az orrom és az arcom undorítóan égőpiros. a kenőcsök csak addig használnak, amíg nem kerülök újra emberek közé. Amúgy egy nagyon életvidám lány lennék, de ezzel az arccal nem merek mutatkozni. Az osztályban sem beszélek már sok emberrel, csak azokkal, akikkel tényleg nagyon jóban vagyok. ... Mitől van ez? Betegség? Allergia? Van köze egyáltalán a "bőrpír"nak a társasághoz? Mit lehet tenni? (A bőrgyógyász szerint majd elmúlik...)



2012. máj. 31. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Használj hipoallergén termékcsaládot,nyugtatja a bőrt.
2012. máj. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem lehet, hogy izgulsz inkább? Ilyenkor nem érzed azt, hogy ég is az arcod? :/ Mert, ha igen, akkor egy cipőben járunk velem is ez van... Mire beérek a suliba tiszta sokszor tiszta vörös a fejem, általában először az orromon lesz piros és ez valahogy a végére átterjed az orcáimra is. Nekem ez szerintem ideg alapon van, valamiért nagyon izgulós vagyok, még egy hülye filmen is tudok így izgulni. Nem a félelemtől hanem, mert jó film és izgulok, hogy mi lesz. :D Arról nem is beszélve, hogyha azzal a fiúval kell beszélnem, aki tetszik. XD Ha esetleg Te is gyanakodsz erre, hogy lehet az emberek hozzák ki belőled, akkor próbálj meg ilyenkor bevenni egy enyhe szorongás oldót, hogy elmúlik-e. Én így jöttem rá, hogy ezzel van gondom. Először én is az arckrémemre gyanakodtam. :D Bevettem és utána lement a pirosság, és felszabadultabb voltam. Most pedig próbálok megoldást keresni rá valahogy, hogy ne stresszeljem magam ennyire... Amúgy nekem is mindennapos ez a helyzet sajnos és már nagyon kivagyok :/ Már sokszor azon szorongok, hogy nehogy megint piros legyek és a végén ettől leszek piros. Remélem tudtam segíteni! :) Nem tudom, hogy neked is ezzel lehet-e problémád, de egy próbát megér! És nem hülyeség. :)
2012. máj. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elősző vagyok 20L :)
2012. máj. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hmm. Ezt kipróbálom. Köszönöm a választ :)
2012. máj. 31. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!