Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyiket ajánlanátok : Colour...

Sugarpirate kérdése:

Melyiket ajánlanátok : Colour B4 vagy L'oreal Efassor?

Figyelt kérdés
Az eredeti hajszínem hamvas barna, de befestettem feketére és leszeretném szedni, de nem szeretném leszívatni mert az nagyon roncsolja. Ezért melyket ajánlanátok inkább : Colour vagy L'oreal ? Nagyon megköszönném ha árat is írnátok ! Köszi

2012. máj. 31. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Még nem használtam egyiket sem, de B4ről több infót találtam, és a videók alapján is jobban tetszik a B4 eredménye a az Efassor-éhoz képest. A B4 olyan 3500Ft körüli értékben kapható. Az Efassor kis tasakonként olyan 800-900 Ft körül mozog. Én is most készülök visszaállítani az eredeti hajszínem, először Efassorra gondoltam, de hosszas tanakodás után inkább a B4-re szavazok, drágább, de szerintem az eredmény jobb lesz.
2012. máj. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nikk22 ***** válasza:

Már többször is használtam a colour B4-t, és csak ajánlani tudom, nekem a sötétbarna és vörös hajmról teljesen leszedte a festéket, kicsit világosabbra, mint az eredeti hajszínem. A hajam tapintása utána is puha volt, nem károsította. Én 1 órát hagytam a hajamon, és 15 percig öblítettem, stb. A használati utasításban minden benne van részletesen. Azt hiszem a magyar használati utasítás szerint 20 percet kell rajta hagyni, de az angol 1 órát ajánl.

Én az extra változatot használtam.

2012. jún. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem ezt a "nem akarom leszívatni"-t - nem csak most, másnál sem, mert azt nem árt tudni, hogy az Effasor sima szőkítőpor.

A Colour B4 teljesen más módon színtelenít, ez a módszer nem árt a hajnak.

2012. jún. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!