Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Káros/Baj ha a szempillafesték...

Káros/Baj ha a szempillafestéket nem mosom le?

Figyelt kérdés
a szemfestéket meg a szemceruza nyomait leszoktam meg a szempillámat is amúgy csak olyan maszatos utána a bőröm és csak nyúzom a bőrt mire lejön.esetleg vmilyen tipp hoyg könnyen le lehessen mosni?vagy baj ha fenntmaard?
2009. jún. 30. 20:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%
Végre valaki még:)
2009. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
a tusfurdot nem ugy ertik h jol dorgold bele, hanem tusolas kozben siman dorgold meg a csukott szemed 1 picit jobban mikor mosod az arcod. utana a tus sugara eleg jol leszedi. ha meg igyis maradt akkor a maradek meg mar konnyen lejon lemosoval. van direkt szemfestek lemoso is (pl zold lotty a garniertol)
2009. jún. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
JAH akkor értem ezt a tusfürdős dolgot :)én azt hittem hogy csak gúnyolódásból írtátok le és ha én kipróbálom akkor majd jól megjárom ,amúgy én meg extra szűz olivaolajjal mosom le,és sokkal egészségesebb mint a bolti vegyszerek,jah és simán lejön.
2009. jún. 30. 22:22
 14/19 anonim ***** válasza:
51%
Óóóóóó sajnálom hogy azt hitted gúnyolódtam...:(
2009. jún. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
én vízzel mosom le, mer a tusfürdő csíp:D a sima lemosó nemcsíp, de kb úgyszedi le mint a víz. akkormár inkább víz. és sosem volt begyulladva a szemem. és a bőröm sem ronda. és baja sincsen. sokkal többet árt az ha sikálod h lejöjjön, mintha egy kicsit elfolyva ottmarad.
2009. júl. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Víz:O Hiszen az csíp:D:D:D Na szóval nem tudom te hogy mosod meg tusfürdővel hogy csíp,azt kell mondjam te rontod el:)A vízzel simán nekem nagyon undorító érzés,mert ragad meg nem is tudom...meg úgy nézek ki utánna,mint valami rokkkkkker:)
2009. júl. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50%
én is tufűrdővel mosom le...vagy folyékony szappannnal.de amugy azért jó ha lemoso,mert le is törhet a szempillád.hiszen rászárad a festék...éjszaka törölgedet a szemed vagy nemtudom és letörik..:s
2009. júl. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
én popsitörlővel szoktam:$$ :DD nem csíp, semmi bajom nem lesz tőle. ugyanolyan mint sminkelmosó kendők, csak olcsóbbak
2009. júl. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Azért nem ugyanolyanok : DD

Viszont azt mondom, ha egyszerűen szappannal, tusfürdővel lemosod, ugyanott tartasz.

2009. júl. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!