Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék hajhullás ellen,...

Mit tehetnék hajhullás ellen, ha egészséges vagyok?

Figyelt kérdés
Olyan gondom van,hogy már legalább 1 hónapja hullik a hajam.Orvosnál voltam és megállapította,hogy semmi bajom.De én mégis aggódom.Mit tehetnék most?Szedjek Revalidot?Régebben nagyon begyulladtak tőle a pattanásaim.Esetleg F vitamint vehetek a patikában?
2009. jún. 30. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyire hullik a hajad? nagyon vészes? csomókban, foszlányokban? Háziorvosnál voltál vagy bőrgyógyásznál, esetleg hajgyógyásznál?

Csak azért kérdezem, mert valamitől hullik. Ez a doki hülye,hogy állapította meg, hogy semmi bajod?

Esetleg elősször elküldött egy laborvizsgálatra?vérvételre?

Mert ugye azt tudni kell, hogy nagyon sokminden okozhat hajhullást, de az esetek többségében, de ez nem mindig így van, de túlnyomó részt a szervezetben lévő gyulladás/góc okozza ezt a problémát.

És ezt az orvosnak nagyon jól kell tudnia, ezért az első, ha valaki ilyen jellegű problémával megkeresi, akkor elküldi laborvizsgálatra és ha magas a vérdüllyedés, akkor az azt jelenti vhol góc van a szervezetben. Ilyenkor az a további, hogy ezt kiderítsék, elküldik teljes kivizsgálásra.

Pl. nőgyógyászat, fogászat, belgyógyászat, füll-orr gégész stb.

Hát nekem 2 évig volt magad a vérsüllyedésem, ami utólag kiderült az a fránya idüllt mandulagyulladás okozott. De mielőtt ezt kiderítették volna, voltam fogászaton, nőgyógyászaton, belgyógyászaton stb. sok kivizsgáláson és ha hiszed ha nem mindenhol megkérdezték, hogy tapasztaltam-e, hogy esetleg a természetesnél jobban hullik a hajam. De szerencsére nálam nem volt ilyen probléma.

Azért kérdeztem, hogy hova küldött, amiről megálapította, hogy semmi bajod sincs. Mert ha legelősször egy sima laborvizsgálatra nem küldött el, akkor keress egy másik dokit. Még ha nagyon kicsi gyulladás is van a szrevzeteben, az is okoz már enyhe hajhullást, ami eltér a természetstől.

De amúgy te férfi vagy nő vagy? Azt se tudom, meg a korodat se, Mert a férfiak hajlamosabbak a kopaszodásra.

Amit én ajánlok neked, attól függetlenül, hogy nem tudom mennyire hullik a hajad, keress másik dokit, amennyiben ezekre a vizsgálatokra nbem küldött el,

De ha igen,és tényleg semmi gócot nem találtak nálad, akkor is oka van. Vitaminhiányra gondolok, mert az is okozhat.

Nagyon jó a forever aloe vera First spray. 100% stabilizált aloe vera és még van 15 gyógynövényt tartalmaz. Nagyon széleskörű a használata, és nagyon jó a különböző fejbőrproblémákra is. Én is a hajmara használom, de nem azért mert hullik a hajam, hanem csak úgy. Azóta kevésébé zsírosodik, serkenti a haj növekedést és dúsít is,bár ez hosszú idő. Én már 8 hónapja használom.

Sztem neked nem csak, hogy megszüntetné a hajhullást, de nőne is a hajad tőlle.

Továbbá mindenképpen pótóld a vitamiokat a szervezeteben. Egyél sok zölsdéget és gyümölcsöt és szedjél ha (akarsz)vitamintablettát.

Én mindenképpen a Fóorever Kidset ajánlom, mert azt zöldségekből és gyümölcsökből kivont vitamint, azaz TERMÉSZETES vitamint tartalmaz nem úgy mint a gyógyszertárakban kapható sz*rok azok a szintetikus vitaminok.

Na ebbe nem akarok belebonyolódni.

Remélem tudtam segíteni :)

2009. júl. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Voltam laborvizsgálaton és nincs gyulladásom/góc a szervezetemben.Az aloe vera first régebben én is próbáltam beszerezni,csak az a gond vele,h a közelben nincs senki aki ezzel foglalkozna :(

Asszem inkább revalidot fogyasztok...

2009. júl. 1. 12:09
 3/4 A kérdező kommentje:
ja és 16 éves lány vagyok
2009. júl. 1. 12:10
 4/4 anonim ***** válasza:

aha értem, akkor legalább tudod, hogy nincs góc a szervezetetben, de akkor is vmitől hullik a hajad. Esetleg próbálj elmenni hajgyógyászhoz.

Sajnálom, hogynem tudod beszerezni a Firstet, nagyon jó termék. A revalidot nem ismerem, próbáld meg, de ha esetleg nem válna be, akkor próbáld ki a forever Kids vitamin rágótablettát vagy forever alo vera italt.

Márha sikerülne 1x beszerezned. Mert vitaminhiány is okozjhatja a hullást.

De netem is lehet rendelni Firstet csak hét at tény kicsivel drágább :S .S

Kérdezőskdödj, hátha találsz vkit, aki forgalmazza ezeket a termékeket.

2009. júl. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!