Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Középbarna hajamat szőkíteni...

Középbarna hajamat szőkíteni szeretném. Milyen márkájú festéket ajánlanátok, ha nem akarok platinaszőke lenni, hanem valamilyen természetes árnyalatot szeretnék?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A szőkités nagyon igénybe veszi a hajat ezért fontos hogy megfelelő hajfestéket válassz... és ne ezen spórolj. Az olcsóbb festékeknél a szin is kiszámithatatlan. Én más fél éve festem a hajamat szőkére és eddig mindig a Loreal Preferenc, Recital, Feria festékeket váltogattam. Ha a loreal festékei közül választasz szint 99% hogy olyan szinű lesz mint a dobozon. Tehát ha egy természetesebb szőke árnyalatot választasz az olyan szinű is lesz:) Mivel középbarna a hajad valószinű hogy már első festésre eléred az álom hajszint:)


Remélem segitettem puszii

2009. júl. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha barna a hajad, akkor szerintem érdemes előtte szőkíteni. Én azt ajánlom ezen ne spórolj, menj el egy fodrászhoz, aki ezt megcsinálja. Utána befesti olyanra amilyenre Te szeretnéd és utána te magad is festheted a tövet. Nekem sarki ezüst szőke a hajam (Palette hajfesték), ez ilyen hol ezüstös, hol aranyos, hamv as szőke. Vannak mézszőke, vagy homokszőke árnyalatok is, amik nagyon szépek és természetesnek hatnak. Ha úgy döntesz házilag csinálod a festést, akkor én azt mondom érdemes lenne akkor is egy szőkítés, mert ha csak a festéket teszed rá, akkor lehet, hogy nem a kívánt színt kapod, hanem valamiféle vöröses színt. Ha mást nem, legalább egy fodrász véleményét kérd ki, hogy kell-e szőkítened előtte.

sok sikert!

2009. júl. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!