Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legyantáztam a hasam de...

Legyantáztam a hasam de szörnyen kipattogot. Hogy kell szakszerűen gyantázni hogy ezt elkerüljem legközelebb?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 17:59
 1/5 A kérdező kommentje:

Ti hogy csináljátok? mivel kenitek be, hogy utána ne pattogjon ki?

Köszi előre is

2009. júl. 1. 17:59
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Első alkalommal csináltál ilyet?

Ha igen, akkor nem meglepő hogy nagyon piros lett..

De ha már negyedjére fogod csinálni meg sem érzed..

Ja és utána meg kend be tápláló olallyal..az nagyon használt nekem ..lenyugtatja a bőröm:)

2009. júl. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekemis mindig piros utána, sőt mivel urticaria factitiám van (fizikai hatásokra csalánkiütés) ettől még a szőr helyén ki is puposodik. én nemnyúlok hozzá, mert attól úgyvettem észre csak rosszabb lesz, hanem nemcsinálok vele semmit, és negyed órán belül abszolút elmúlik a pirosság, és elis tűnik a dudor.
2009. júl. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
próbáld ki a veet-et! Nekem bevált! Majd utánna ha végeztél a szőrtelenítéssel akkor kend be neograanormon kenőccsel! :)
2009. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

:)

2009. júl. 3. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!