Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik drogerias hajfestek...

Melyik drogerias hajfestek valt be a legjobban nektek, ami nem olyan draga? Milyen arnyalatot vettetek?

Figyelt kérdés

Azert az olcsobb kozul, mert ami mar 2000 koruli akkor mar inkabb fodraszkellekeset vasarolok.

Na meg abbol a 2 doboz mar nem gaudasagos.:/ Mivek fele annyi, mint a fodraszkellekes.

Ekkora hajam van. [link] Erre eleg szerintetek ketto drogerias?? Nem tudom mennyire latszik, de nagyon sok hajam van.:/ jah es magas vagyok..tehat ne tevesszen meg.:) egy alacsonyabb emberen ez hosszabbnak tunne.



2012. jún. 3. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem a L'oreal mousse vált be ami drogériás :S viszont ottaniak között is drágának számít...Előtte sokszor használtam garniert,illetve londa-t wellatont...azok is beváltak mikor szőke volt a hajam.Mióta barna,azóta loreal-t veszek.


A te hajadra 2 doboz szőke festék kell szerintem!

2012. jún. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
gargier colour naturals fekete/kékes fekete
2012. jún. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
*garnier
2012. jún. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt veszem, ami épp a legolcsóbb (8-900Ft). Nekem egy doboz elég. Nincs ennyi hajam, de hosszabb.
2012. jún. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Garnier Color Naturals

Én nekem is dús,igy 3 dobozzal szoktam venni.

2012. jún. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Barna akarok lenni.:)
2012. jún. 4. 00:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Az nagyon szép!:)

Arra figyelj,hogy ne túl sötétet vegyél,mert a mostani hajadat az nagyon "bekaphatja"!Vagyis fekete is lehet belőle...

2012. jún. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Garnier!

és elég lesz 2 doboz szerintem!

Bár nem váltanék fodrászkellékesről:)

2012. jún. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Na végülis vettem fodrászkellékeset, amiből egy elé lesz szerintem, mert 200 ml, bár épp hogy határeset szokott lenni, de szerintem elég lesz.

6.87 árnyalatot vettem és ammónia mentes.

Mokaccino az árnyalat neve, kíváncsi leszek.:/:D

Amúgy élőbe nem ilyen a hajam színe, mint képen, rosszak a fényviszonyok, meg ott olyan vöröses.:/

2012. jún. 4. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!