Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most akarok majd először...

Most akarok majd először menni szoliba, nagyon fehér a bőröm:/ Mennyi idő kell, hogy valami látszódjon is? Hány alkalom? Illetve mennyi időnként szoktatok, hány percre járni?

Figyelt kérdés

Sajnos narancsbőrös a hasam, eléggé látszik is, anyukám szerint a gyors növekedés miatt :S (De szerintem rá is kell majd dolgoznom a nyáron..) Azt hallottam, hogy a szolizás után nem annyira látható? Ez igaz? Mert azt tudom, hogy véglegesen eltüntetni nem lehet.. :/

17/L

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2012. jún. 4. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:

a narancsbőrt nem a növekedés okozza (azok a striák amiről te beszélsz) hanem a nem megfelelő táplálkozás, a sporthiányos életmód, és a genetika. Igen kevésbé látszódna de ahhoz nagyon barnának kell lenned hogy a narancsbőr ne látszódjon vagy alig. Kb ennyire. [link] de ahogy írtad , nagyon fehér vagy ezért ugysem fogod ezt a színt elérni. Inkább tornázz ÉS diétázz, de kizárólag a kettőt együtt , mert ha csak diétázol akkor még rosszabb lesz...

20L

2012. jún. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm.:D

De szép színe vaaaan! :)

Akkor egy szép, átlagos barna bőrszínt, például ilyet:


[link]


mennyi idő alatt lehet elérni? nagyon fontos lenne, mert nyaralni is megyünk... és amúgy is nagyon szeretnék valami hasonló szép színt! :) Remélem egyszer csak majd elérem.. :D

2012. jún. 4. 15:18
 3/8 anonim ***** válasza:

sajnos csak megsaccolni tudom hogy mennyi idő alatt.. talán ha hetente mész 12 percre akkor 2 hónap alatt simán lehet ilyen szined, viszont az a baj h 12 percnél meg lefogsz égni ha nagyon fehér a bőröd...

én mikor nyáron nagyon lebarnultam utána elkezdtem ősszel szoliba járni hogy ne vesszen el a barnaság , szóval én is csak most kezdtem szoliba járni , mármint mikor még barna voltam. nemtudom hogy fehérről mennyi idő alatt barnulsz be :) bár mikor én még nagyon régen 6 percekre mentem 10 alkalommal...akkor semmi nem látszódott:/ semmi...

2012. jún. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ójajaajaaj. :/

én meg közbe haza is értem! :)

meglátott a szolis csajszi... azt mondta 6 perc is sok lenne így elsőre, szóval 3 percet voltam, szerdán megyek legközelebb, akkor talán már lehetek bennt 6 percet... és így szép lassan... kb 2-3 naponta beugrok :) nem tudom mi lesz belőle, de nagyon kíváncsi vagyok. :D csak a legjobbakat merem remélni... :D

köszönöm a válaszod. :)!

2012. jún. 4. 17:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Nem szabad egyből 12 percre menni, nagyon le lehet égni! Akkor nem szép barna leszel, hanem rákvörös sőt még ártasz is a bőrödnek vele…Fő a mértékletesség! Csak lassan!

Heti 2x szolizz csak szerintem, próbáld ki az eu-s csöveket is! Nagyon jó és ott még a leégés veszélye is csekély! Mindenképp szeretném a figyelmedbe ajánlani a szolárium kozmetikumokat! A barnulást gyorsabbá, tartósabbá és akár 30-40%-kal megnövelheti! Szerintem ha nem vagy vaéamibe biztos akkor az alkalmazottaktól mindig kérhetsz segítséget és tanácsot!

2012. jún. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

és szoli után, (illetve egyéb napokon is, este) önbarnító krémet érdemes használni? egyrészt, hogy ne száradjon ki a bőröm, más részt pedig, hogy jobban hasson? Vagy az úgy már nem jó? :)

2012. jún. 5. 17:19
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne használj önbarnítót, mert attól csak foltos leszel! Inkább használj szolikrémet, elősegíti a barnulásodat.Esetleg ha van rá lehetőséged szolizás utáni testápolót használj, mert megőrzi a megszerzett barnaságod és maximálisan hidratálja a bőrödet :) Én is eléggé világos bőrű vagyok, Eu-s csokicsöves szoliba járok és már az első alkalom után látványos volt a barnulás.2 hét alatt pedig el is értem a várt eredményt :)
2012. jún. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :)
2012. jún. 7. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!