Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gáz ha ápt 16 óta nem mostam...

Gáz ha ápt 16 óta nem mostam meg a hajam? Most azt akarok kipróbálni mikortól öntisztul. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 15:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%
Gáz!
2012. jún. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%

szerintem nagyon gáz!

így hogy mész emberek közé?

szívesen látnék rólad egy képet!

szerintem ne kísérletezz, az öntisztulás hülyeség!

egy idő után már nem lesz piszkosabb, de akkor is undorító!

fujj!

2012. jún. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
89%
...... Az!
2012. jún. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
Fujj,ez gáz,és nagyon igénytelen! :S
2012. jún. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem a sok kosz kezd átszivárogni a bőrödön és rárakódni az agyadra.

Két mondatban elég gáz ennyi hibát ejteni.

Koszosnak lenni is gáz.



Nincs olyan, hogy öntisztulás. Kb. annyira ostobaság, mint azt hinni, ha hat hétig nem mosod meg a lábad (tetszőleges testrészre cserélhető), akkor öntisztulni fog, és többé nem is kell!

2012. jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon sokan kezdenek bele abba, hogy befejezik az ártalmas vegyszerek használatát, így elhagyják a vegyi sampont. Elvileg 2 hónap mire elkezd öntisztulni a haj. Szerintem nagyon hasznos, már én sem használom vegyi samponokat, hanem én készítek itthon magamnak természetes dolgokból, meg persze balzsamot is. Pasiknál nem annyira gáz, de hosszú hajú lányként, már elég durván igénytelennek hat.
2012. jún. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%
Még annyi, hogy belekezdett nekünk már női, férfi barátunk is, és a saját megdöbbenésünkre kezdett tényleg megtisztulni a hajuk. De a lányé, ameddig nem mosta az durva volt, csupa zsír, de utána gyönyörű lett. A srác se mos már 3 éve hajat és olyan neki, mintha minden nap frissen mosná.
2012. jún. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hosszu hajam van és összeszoktam kötni de kb olyan mintha max 1 hetes lenne nem cwöpög a zsirtol vagy ilyesmi.fürdést is próbltam kihuzni de 3 x fürödtem már azóta mivl szaunáztam gáz lett volna ha nem fürdöm
2012. jún. 2. 16:31
 9/25 anonim ***** válasza:
95%

gusztustalan vagy már ne is haragudj! Hajadat nem ápolod oké,kívánok neked tetveket!

De az hogy nem is fürdesz?

Keress fel egy orvost minnél előbb,nem irigylem a környezetedbe lévőket hogy téged kell bámulniuk,na meg nem utolsósorban szagolniuk..

2012. jún. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
A fürdés nagyon durva hogy nem, meg hát a hajmosás.. Tuti már nagyon büdös hajszagú lehet :S
2012. jún. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!