Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy idő után ugye ritkábban...

Egy idő után ugye ritkábban fog nőni a szőr?

Figyelt kérdés

Most kezdek átállni a gyantázásra, ezidáig borotváltam a lábaim. Eddig 2x gyantáztam, de mint a két alkalom után 4-5 nappal már kezdtek is nőni a szőrszálak. Ugye ez majd hamarosan kevésbé gyakran lesz?

Meg az a másik gondom, hogy nem "egyszerre" nőnek a szálak. Mikor a szálak 90%-a elég nagy hogy legyantázzam, a maradék 10% még csak akkor kezd el nőni, és így sosem sima a lábam. Fel lehet gyorsítani valahogy a szőr növekedését?

Meg milyen gyakran használjak bőrradírt hogy ne legyen szőrbenövésem? Az első gyantázásnál nem használtam, és rengeteg szőrszál benőtt, az egész lábszáram "fájt" szinte..



2012. jún. 4. 18:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Ebben a kérdésben egyszerre van jelen a szőrnövekedés felgyorsításának kérdése és hogy ugye lassulni fog...


Persze értem mit akarsz. Én a lassabban növő szálakat kihúzom csipesszel.

A szőrbenövés alkati dolog. A bőrradír nem tudom hogy segít rajta hisz az csak a legfelső hámréteget szedi le, a többivel nem csinál semmit, a szőr meg a mélyéről nő.

Egyébként az első gyantázásom után nekem is sok szőrbenövésem volt. Vannak krémek amiket ez ellen találtak ki. Nem tudom mennyire hatásosak.


A szőrnövekedés lassulni fog. Ahogy ha hirtelen frufrut vágnak egy hosszú hajba, az is néhány nap alatt megnő, de ha mindig visszavágják akkor lelassul a növekedés.

2012. jún. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!