Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos kisfiam még mindig...

10 hónapos kisfiam még mindig 4-5-ször szopizik egy nap (éjszakaival együtt), és persze nem fogad el semmi más innivalót, mikor fog ritkábban szopizni?

Figyelt kérdés
Félek ha nem lesz elég tejem nem fog inni eleget.Más is van ilyen helyzetben?Amúgy mást eszik szépen,de a védőnő azt javasolta,hogy a tejtermékekkel még várjunk.
2008. nov. 14. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:

szia,


Próbálj 100%-os multivitaminos gyümilét adni neki, ásványvízzel hígítva, hogy ne legyen olyan sűrű.

De addig amíg van tejed addig szopizik annyit amennyi kell neki. Ha megszomjazik akkor el fogja fogadni még a sima vizet is.

Én is így voltam a csajszimmal, nem kellett sem a tea, sem a víz. Adtam hígított gyümi levet, abból elfogadott eleinte pár kortyot.

Most 15 hónapos és túlnyomó részt még mindig ciciből issza a napi folyadék nagy részét..:))

2008. nov. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a lányom is 10 hónapos.

Ö almalevet iszik forralt vízzel higítva.Meg szopizik.Igaz este,meg éjjel.(arról nem bírom leszoktatni,hogy ne ébredjen fel.4x 5x)Rebeka is eszik mindent.

Próbáld ki a 100%os almalevet higítva.

Amúgy nyugodtan adjal neki tejterméket.Gondolok itt a túrórudia,joghurtokra.A lányom nagyon szereti.

vegyél baba tejport,e´s adj neki elözször pa´r kanállal.

Èn a lányomnak azzal cinálom a tejberizst és a grízt.

2008. nov. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!