Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás utáni piros foltokra...

Pattanás utáni piros foltokra a leghatásosabb kezelés? (mikrodermabrázio, soft lézer stb? )

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen a mikrodermabrázió nagyon jó rá, ha jó szakemberhez mész!!! Újjá építi a bőrödet....minimum 6-8 alkalom szükséges!

Vannak olcsó kezelések is (4-5 ezer) na én erre nem mennék el, mert varras is lehetek utánna, mivel olcso kristályokat használ(ezek fognak csiszolni)!!

De ezek a piros foltok sztem még javulnak!

Ha Szolnokhoz közel laksz tudok ajánlani egy nagyon jó kozmetikust erre a célra...a tanulója voltam :))


22L

2012. jún. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, budapesti vok, de szerintem elmegyek a dermahelp gyógyászati központba, és ott majd kiderül mi a legjobb rá..:)
2012. jún. 5. 15:14
 3/3 SonicOnBox válasza:
Neked mit csináltak ott a köpontban, az az a dermahelp-nél? Segitet rajtad? Az az a arcodon? Sikerüt az arcodon a foltokat megjavítani?
2017. jún. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!