Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első látásra mit gondoltok...

Első látásra mit gondoltok arról, ha valakinek a sötétbarna hajában szőke melír van?

Figyelt kérdés
Van valami rossz érzésetek, vagy tapasztalat, élmény ezzel kapcsolatban?
2009. júl. 2. 10:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem abszolút nincs semmilyen rossz tapasztalatom.

Nekem is volt szőke melír a hajamba, bár az eredeti szín nem volt nagyon sötét barna.

2009. júl. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Csak azért is kérdezem, mert volt már, hogy valaki nagyon lehújjogta, hogy nem passzolnak össze...

köszi még egyszer

további szép napot!

2009. júl. 2. 10:13
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 hete van szőke melír a nagyon sötét hajamban és mindenkinek tetszik. Azt hittem, hogy hatalmas lesz a kontraszt,de nem. Nagyon jól néz ki. Én mégtöbb szőke tincset szeretnék bele.
2009. júl. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Neked is köszi a választ :)
2009. júl. 2. 10:21
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem kb 2 hónapja van szőke melír a barna hajamba először kicsit féltem, hogy hogy fog állni benne, de szerintem szupi és mindenkinek tetszik, legközelebb ha megyek, több melírt tetetek bele. :)
2009. júl. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy eddig csak pozitív vélemények vannak erről :)

Nagyon köszi Neked is :)

2009. júl. 2. 10:34
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a fodrász, és nem vastag sárga szőke tincseket tesz bele jól fog kinézni:)
2009. júl. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi, igen bízom a fodrászomban, már volt a hajamban vörös melír, de szőkével még nem próbálkoztam... na majd kíváncsi leszek milyen lesz, köszi amit írtál.

további szép délutánt :)

2009. júl. 2. 13:29
 9/13 anonim ***** válasza:
látni kellene, de nekem ált. nem tetszik az a melír, ami nagyon elüt az eredeti színtől. barna hajba világosabb barna csíkokat tudok elképzelni, szőke melírt pedig szőke hajba, stb. természetesebb is, ráadásul melírozás után többnyire vagy szürkés vagy sárgás lesz a haj :(
2009. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Oksi, köszi!

Csak azt nem értem, hogy szőke hajba szőke melírnek van értelme? Mert az szinte nem is látszik, vagy igen?

Mindenesetre köszi, hogy írtál. :)

2009. júl. 2. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!