Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok, segít$etek. (Hajfes...

Fodrászok, segít$etek. (Hajfestés, károsodott haj? )

Figyelt kérdés

Eddig szőkére volt/van festve a hajam, most vörösre akarom, de állandóan ledobja. (A barnákat persze soha nem dobta le.)


A kis hajfestékes füzetecske összezavart, mert azt írja, hogy:

- ha károsodott, akkor a színeredmény intenzívebb lehet,

- ha igénybevett, akkor csökkentsem a hatóidőt, mert intenzívebb vagy világosabb lesz


Mi a különbség a károsodott és az igénybevett közt?


(Tényleg hozzáértők segítsenek, ne olyanok, akik elképzelik, hogy van, és leállnak filozofálni.)



2012. jún. 7. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Én fodrász vagyok, de ez elég hülye megfogalmazás szerintem amit ráírtak! Károsodott pl: ha már nagyon el van vékonyodva a vége és törik, száraz! Igénybevett pl: ha sokat vasalod, szárítod, formázod, csavargatod, vagy sokat vagy napon, sűrűn fested (egyszóval sok mechanikai hatás éri)!
2012. jún. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Értem. Akkor nekem inkább károsodott, mert csak festem, semmi mást nem csinálok vele.


Viszont nem tűnik száraznak, csak annyiból gondoltam, hogy károsodott, mert a tövét befogja, és az aljához haladva egyre szőkébb, vagy már be se fogja.

2012. jún. 7. 13:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, az eredeti hajszínedet jobban befogja mint a szőkítettet...
2012. jún. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem az eredetire kentem, hanem a szőkítettre. Direkt kiszőkítettem a töveimet előtte.

Az eredetim sötétbarna.

Ezzel szőkítem:

[link]


És most erre próbáltam befesteni:

[link]

2012. jún. 7. 13:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Jajj, de nem szeretem a syosst!!!! szerintem nagyon gyorsan kopik amúgy is, szőkére pedig nem is ajánlanám!
2012. jún. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A hajadat elő kell pigmentálni, csak akkor fogja befogni, szerintem fodrásszal csináltasd meg aztán tudod te is festegetni később! itt van hogy kell csinálni, ezt ősz és szőke hajnál használjuk: [link]
2012. jún. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igazából ilyesmi vöröst szerettem volna, de akárhol keresem, pont ezt nem kapni.


[link]


Nagyon kevés világos, meleg vörös van a boltok polcain. Fodrászhoz meg nem akarok menni.

2012. jún. 7. 15:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Pedig ez a megoldás, amit írtam! Akkor sajnos nem tudok segíteni!
2012. jún. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!