Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hányszor érdemes radírozni...

Hányszor érdemes radírozni egy héten? És jó ilyen technikával?

Figyelt kérdés
Leírom, h hogyan csinálom, és reagáljatok, jó-e. :) Szóval egy héten egyszer kigőzölöm az arcom, utána kicsit átmosom meleg vízzel, aztán átradírozom arcradírral (nem durva szemcsés). Hallottam olyat is, h nem szabad gőzölés után, mert ki vannak tágulva a pórusok és belemegy a radír... viszont máshol meg úgy olvastam, kifejezetten így a hatásos és eddig így is vált be. Szóval megvan a radír, lemosom jéghideg vízzel (hogy a pórusok összezáródjanak), aztán puha törölközővel megtörlöm és Garnier-es hidratáló krémmel (kifejezetten érzékeny bőrre) bekenem az arcom... ennyi. :) Ezt egyszer egy héten szoktam csinálni, esténként, lefekvés előtt közvetlen. Viszont radírozni elvileg 2-szer is lehet egy héten, szóval arra gondoltam, beiktatok plusz egyet, csak azt gőzölés nélkül, csak úgy simán, h átmosom előtte meleg vízzel, a többit meg ugyanúgy. Szerintetek?

2012. jún. 7. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy héten szoktam radírozni,nekem ezt javasolta a kozmetikus.
2012. jún. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elég hetente 1x is. :)

A lényeg, hogy a napi arcápolás se maradjon el, és akkor nem lesz semmi probléma. :)

2012. jún. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket. :)


És a napi arcápolás hogy zajlik szerintetek? Mert arra mondjuk nem sok időt fordítok: lemosom a sminket tusfürdővel, megtörlöm az arcomat és hidratálóval bekenem... néha meg nem kenem be semmivel, hogy kicsit pihenhessen...

2012. jún. 7. 19:27
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

A tusfürdő nagyon kiszáríthatja a bőröd,inkább vmi habzó lemosó gélt válassz.heti 1-szer elég a bőrradír.

2012. jún. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!