Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon kipattog a bikinivonala...

Nagyon kipattog a bikinivonalam a borotválástól/epilálástól, szőrbenövések keletkeznek ez miatt ott. Mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Zavaró nagyon, nyáron bikiniben is rosszul érzem magam, mert látszik, hogy piros pöttyös... Volt hogy ez miatt francia bugyis bikinit vettem, de azt meg nem találtam kényelmesnek, és nem is az én stílusom. Mit tudok csinálni, hogy ne pattogjak ki, és ne legyenek szőrbenövéseim?


Kérlek segítsetek!


19/L



2012. jún. 7. 17:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászt megkérdezted már?
2012. jún. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem.
2012. jún. 7. 17:36
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
hát a bőrgyógyász se fog vele mit kezdeni... az a baj hogy vannak lányok, akiknek nincs is bikini vonaluk, odáig nem nő a szőr. Ez a pöttyösödés leginkább a fekete hajú, kreol bőrű lányokra igaz, mert nekik/nekünk érzékenyebb a bőrünk és mivel mediterránabb típusok vagyunk, a szőrnövekedés is erősebb. Én epilálom, előtte jó hosszú ideig tengeri sós fürdőt veszek, hogy felpuhuljon a bőr, meg napozok, vagy szolizok, hogy sötétebb legyen a bőröm és ne látszódjanak annyira a pöttyök. na meg strandkendő és amikor lekerül, akkor futás a nyakig érő vízbe... :(
2012. jún. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Teljes gyanta?
2012. jún. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Én pedig abszolút nem vagyok mediterrán típus :O Fehér bőröm van, ezért is zavaró, mert feltűnőek a benőtt szőrök. Sőt most hogy belegondolok, inkább a benőtt szőrök zavaróak, a piros pöttyök annyira nem is vészesek. Valakinek valami javaslat??
2012. jún. 7. 17:44
 6/23 A kérdező kommentje:
Gyantát nem próbáltam még, de gondolom az ugyan olyan lehet, mint az epilátor, vagy nem?
2012. jún. 7. 17:45
 7/23 A kérdező kommentje:
Azt olvastam itt, hogy le kell fertőtleníteni epilálás előtt és után is, így nem lesznek benőtt szőrök. Ez igaz? Mivel fertőtlenítsek?
2012. jún. 7. 17:52
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
a benőtt szőrök attól vannak, hogy nagyon erős a bőröd, a szőrszálaid meg gyengék, vagy legalábbis ahhoz túl gyengék, hogy áttörjék a bőröd. Szóval a fertőtlenítés nem segít. A gyanta meg...inkább hagyjuk
2012. jún. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
szerintem borotváld. attól nem nőnek be. de persze kell fertőtleníteni, mert sokszor be is gyulladhat és akkor nem benő, hanem egyszerűen csak begyullad a szőrtüsző és akkor olyan, mintha begyulladt volna
2012. jún. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Akkor mégis mit tudok csinálni, hogy ne legyenek szőrbenövések?
2012. jún. 7. 18:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!