Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon kipattog a bikinivonala...

Nagyon kipattog a bikinivonalam a borotválástól/epilálástól, szőrbenövések keletkeznek ez miatt ott. Mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Zavaró nagyon, nyáron bikiniben is rosszul érzem magam, mert látszik, hogy piros pöttyös... Volt hogy ez miatt francia bugyis bikinit vettem, de azt meg nem találtam kényelmesnek, és nem is az én stílusom. Mit tudok csinálni, hogy ne pattogjak ki, és ne legyenek szőrbenövéseim?


Kérlek segítsetek!


19/L



2012. jún. 7. 17:29
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Most hogy belegondolok... Igazad lehet :D
2012. jún. 7. 20:13
 22/23 anonim válasza:
100%
Nem tudom, aktuális-e még a kérdés, de én is emiatt szenvedtem évekig, sem bőrgyógyász, sem kozmetikus nem tudta a választ. Aztán valakitől hallottam, hogy epilálás után kenjem be aloe vera géllel. Azóta 98%-ban megoldódott a problémám.
2012. aug. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
bőrradírozd rendszeresen akkor nem lesznek szőrbenövések :)
2014. júl. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!