Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem értem miért van az hogy...

Nem értem miért van az hogy minden hónapba direkt vágatom a hajam, mert ugyebár akkor gyorsabban is nő, meg jót tesz a hajamnak de 1 hét sem telik el és ugyanolyan töredezett mint azelőtt?

Figyelt kérdés
Persze kivágattam jó sokat..de minden hónapban ez van...Használok Kallos hajápolot is.
2012. jún. 7. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet, festés, vasalás, gyakori szárítás forró levegővel stb...

Tegyél rá olajpakolást hajmosás előtt és hajsználj valami jó hajvégápolót!

2012. jún. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem festem nem is vasalom és most így tavasszal egyáltalán nem szárítom..hagyom hogy magától száradjon. használok hajmosás előtt hajolajat..amit kb 20 percre a hajamon is hagyom.Majd hajvégápolót miután megszáradt a hajam.
2012. jún. 7. 19:23
 3/6 A kérdező kommentje:
Szép egészséges hajat szeretnék..de sehogy nem jön össze..minden hónapban amennyit nött,annyit muszáj ki is vágatnom belőle annyira száraz,töredezett:(.
2012. jún. 7. 19:26
 4/6 anonim ***** válasza:
adnék egy esélyt a szilikonmentes samponnak és balzsamnak úgy, hogy mellette semmi szilikonos terméket nem használsz. nekem ez hozta rendbe.
2012. jún. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ohh sajnalom

es nem ertem.. ezek alapjan gyonnnnnnnnyorunek kene lennie a hajadnak..

ohh vazze mi lehet a baj...(nem guny!!!!!!)


lehet csak siman genetika...

vagy

vagy akkor esetleg belulrol taaplald..vitaminok... stb


amugy a vagastol nem no gyorsabban..!

(en vagyok ra az elo bizonyitek..)


milyen gyakran mosod a hajad..?

ha szabad kerdezni..

milyen szinu..? tipusu.?

es/vagy gyakran osszefogod..?


szoval hosszusaga..?



lehet csak rossz a "figaro" d..

2012. jún. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Üdv a klubban!

nekem is ugyanez a gondom :(

Nem csinálok semmit vele (vasalás, vagy egyéb hőhatás), hagyom természetesen megszáradni, teszek rá mindig hajvégápolót, meg spray-et, és 2 havonta rendszeresen járok fodrászhoz. A fodrászom is mindig azt mondja, hogy nem létezik, hogy ennyire töredezett legyen a haj.

Lassan 1 éve növesztem a hajam, és még mindig ugyanakkora (vagy lehet még kisebb is)

Most Biovanne plus-t szedek, hátha segít, meg ricinus olajozok, de kezd elfogyni a reményem :'(

2013. okt. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!