Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy szép...

Mit csináljak hogy szép arcbőrőm legyen?

Figyelt kérdés

Hogy ne legyen rajta pattanás meg semmi heg, olyan csúny így az arcom.

Nem birom ki hogy ne nyomjam ki, valaki segítene légyszíves?

:( Zsíros a böröm mindig , és ujjab és ujjab pattanások lesznek rajta. Már annyira zavaró. 16/L



2012. jún. 7. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kezdd el radírozni az arcod heti 1-2 alkalommal! Alapos arc mosás után. Napközben hasznalj kis alkohol tartalmú arctonikot..ezeket mind megtudod venni valamelyik drogériában. Ne használh túl zsíros krémeket. De azért valamiylet mindenképpen,mert az sem jó,ha totál száraz a bőröd :)

Próbáld ki bírni,hogy nem kapirgálod a pattikat...Motiváljon,hogy belekezdtél valamibe,és szép lesz az eredménye! És igyál sok vizet!!

2012. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Első körben bőrgyógyász, és ez mellett menjél kozmetikushoz.

De, ha előtte kiakarsz valami szerit próbálni, akkor a Vermix Szárítókeverék Forte-t ajánlom. És ne nyomkodd!!!

2012. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Na,erre én is kíváncsi lennék:$ Évek óta küzdök ezekkel az undorító ragyákkal.Nekem nagyjából segített,hogy minden este fürdősóval átradírozom az arcom,aztán arctisztítóval bekenem,de azt még megdörzsölöm egy kicsit luffaszivaccsal.Majd átkenem vagy arctonikkal vagy vagy Vermix szárítókeverékkel.Tök sima lesz az arcom.De azért hidratálom is,hogy ne száradjon ki,de nem is szokott.Azért mitesszerek és egyéb ki undokságok kijönnek még,de nem vészes.Ha meg pattanás jön ki Akneroxiddal kenem az arcom,az is segít.Szóval én így küzdök,de sajnos még a mai napig előjönnek ez a nem kívánatos kis undormányok%!Pedig diétával is próbálkoztam,de hiába,hajlamos vagyok rá...
2012. jún. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hasonló problémám van nekem is. 100féle arctisztítót kipróbáltam már, legjobbak a bőrradírok valóban! De ha nem nyomkodod ki a miteszereket, azok maguktól soha nem múlnak el, csak begyulladnak! Persze a módszer, meg a higénia nagyon fontos!
2012. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Elősször mosd le sós vízzel mert az megöli az elhalt sejteket, utána keverj össze ecetet, tejfölt és egy kis mézet és kend az arcodra mert az elősegíti a bőr regenerálódását
2012. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Szia : ) Nekem van tapasztalatom bőven..

14 éves vagyok és kb 12 voltam,amikor elkezdtek rajtam kijönni egyre inkább..

Először még nem törődtem vele,de aztán egyre több lett,először azzal kezdtem,hogy a boltokban megvettem mindenféle pattikra való sz*rt, garnier stb. híres márkák termékei. Sokat költöttem rá a semmiért,mert még rosszabb lett. Tonikot használtam és szétmarta a fejem+ még zsírosabb lett az arcom ,hiába használtam kiméletes fajtát. Utána jött a háziorvos,felírt valami rohadt gagyi kis terméket,ami rohadtul kimarta az arcomat és sírva aludtam el néha,már annyira fájt!

Aztán következett a bőrgyógyász.. azt hittem segíteni fog,hurrá.. nem segített.. a bőröm ugyanolyan maradt.

Eközben alapozóval kentem a fejem 13 évesen,mert borzalmasan ocsmány volt.. : /

Majd jött a másik bőrdoki ,aki konkrétan annyit mondott ,hogy ez természetes és étkezzek egészségesen. Az első bőrdoki felírt egy lemosót , ami semlegesen hat a bőrre :Naturland a márkája. Gyógyszertárban lehet kapni 400 ft-ért. Nekem hatott ,már nem piros a bőröm. Kozmetikushoz járok kb 3-6 hónaponta és a bőröm láthatóan javult. Egy kezelés itt 5000 Ft és sokkal jobban segít,mint a sz*r tonik vagy más termékek. Én úgy szoktam,hogy este azzal a semleges arclemosóval lemosom és utána vizes hatású(ugyanis attól nem lesz zsíros az ember arca,szóval neked jó lenne) krémmel bekenem a Hélia D-nek a fekete-zöld színű arckrémje egyébként,elég drága ,de nekem január óta kitart és nagyon finom,kellemes illata van :) 1600 Ft,szintén gyógyszertárban lehet kapni. :) reggel pedig sima vízzel leöblítem és ha megyek valahova ,akkor antibakteriális (vagy mi :D ) korrektorral bekenem a bőrhibákat. Tényleg láthatóan javult az arcom. :)


JAVASLOM HOGY NE HALLGASS A TONIKOT MONDOGATÓ EMBEREKRE ,MERT AZ KÉPES LEMARNI A FEJEDET.. : / Mármint nagyon kicsípi. Tudom,hogy csak segíteni szeretnének,de szerintem nem igazán van tapasztalatuk erről..


14/L

2012. jún. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na a sós vízről már nem is bezsélve O . O nehogy kipróbáld.
2012. jún. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat, lesz bőven olasnivalóm :D
2012. jún. 9. 13:29
 9/12 anonim ***** válasza:

Dermofil pasztát próbáld ki. Nekem nagyon bevált. Az igaz, hogy bekönnyezek, mert olyan mentolos :D.

Radírozd gyakran az arcodat.

Az avonnak van (régebben legalábbis volt) ilyen éjszakai zseléje. Olyan csomagolásban van, mint egy nyomós szájfény. Be kell kenni vele és gyorsabban elmulasztja.

2012. jún. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szia én 15 éves vagyok ás már nekem is elég régen elkezdődtek ezek a problémák. Ami biztos, hogy ne használj össze vissza kozmetikai kenceficéket,egyrészt mert nagyon drágák másrészt csak rosszabb lesz tőle az arcod. Mikor otthon vagy ne tegyél rá semmit (alapozó púder), és ülj ki a napra mert az nagyon sokat segít, és ha a hátad is problémás azt is nyugodtan napoztasd mert nagyon jót tesz neki. Persze ha nagyon meleg van használj napvédőt.
2014. márc. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!