Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy legyen szép az arcbőröm...

Hogy legyen szép az arcbőröm pattanás mentes? Kozmetikus nélkül 17/f

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
életmódváltás, sok folyadék (víz), káros szenvedélyek kerülése (alkohol, cigi, olajos ételek), szabad levegőn való tartózkodás, heti egyszeri arcradírozás, sok gyümölcs, zöldség fogyasztása és irass fel vmi krémet bőrgyógyásszal és pár hét múlva tényleg semmi nem lesz az arcodon
2011. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én elég sok mindent kipróbáltam az elmúlt években. A vitamin, a bőrgyógyász mindent kipróbált rajtam amit fel lehetett írni, használtam teafa szappant, Vichy-t, clean and cleart. Mostanában kozmetikushoz mentem, és azt mondta azért van baj a bőrömmel mert nagy igyekezetemben túlszárítottam. Egy ideje az oriflame-től használom az aloe vera és árnika tartalmú tonikot, lemosót és hidratáló krémet, sokkal szebb a bőröm. De azt mindenképp ajánlom hogy tisztíttasd meg egy ügyes kozmetikussal.
2012. febr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Attól függ ha zsíros a bőröd használj micellás vizet tisztításnál. Nem ártana valamilyen pakolást használnod. Agyag, ezüst, joghurtos)

Ha normál, száraz tisztító gélt. Szilikonos sörtéjű arctisztítóval min 5 percet kombinálva. Pattanásokra nèha elég a paradicsomlé vagy a fogpaszta Ha nyitott mitesszered van(fekete pontok) matricák szuperek vagy a tojásfehérje pakolás. Ha zárt komedód van.(bőr alatti puklik) az makacsabb. BHA-val(aszpirinnel vagy almaecettel hámlaszd) egy másik napra hagyd a radírozàst,ha kímélni szeretnéd a bőrödet (só+szódabikarbóna is megfelel) következőként használj tonikot a bőrgát kiegyensúlyozása ès faggyútermelès visszaszorítása érdekèben. Majd, hogy elkerüld a száraz bőr okozta feszülést vagy utólagos fokozottabb pattanás keletkezèsèt retinolt vagy(jojoba,argán,oliva olajat) amelyik jobban tetszik ès nem irritál.

jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!