Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Extrém színű hajfestéket...

Extrém színű hajfestéket szeretnék venni, honnan vegyek és milyet?

Figyelt kérdés
nem akarok nagyon sokat kiadni és netről rendelni. elsősorban kék és rózsaszín színekben gondolkozok. olyanok válaszát várom akik tapasztaltak ebben, és jó minőségűt tudnak ajánlani, pontos helyet mondani hogy hol kapható. örülnék neki ha budapesten mondanátok helyet :D

2012. jún. 7. 22:13
 1/3 anonim válasza:

Alfaparfnak van egy olyan sorozata, hogy Jeans Color. Mondjuk nagy kiszerelés meg sokba kerül de viszonylag tartós. Van másik, ami olcsóbb az a Crazy Color de az szerintem hamar kijön a hajból. Színre mindegyik nagyon jó! Szerintem minden fodrászkellékesnél lehet kapni.

24/N

2012. jún. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
a jeans color csak akkor lehet alkalmazni ha le van alapozva a haj vagy elég világos ahhoz hogy látszódjon rajta a szín, festékkel viszont nem nagyon hallottam, csak eléggé szőke hajra tudok ajánlani
2012. jún. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a jeans color csak szinezö, nem festék, nem? legalábbis én ugy tudom, és kb minden második mosás után ujra kell tolni. bocs ha nem :D de én igy tudtam, ill a crazy colors sem tul tartos, barátnömnek volt zöld. kb 2 napig.
2012. jún. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!