Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fél hosszú hajam van. Sose...

Fél hosszú hajam van. Sose vagyok megelégedve vele . Ha el, megyek a fodrászhoz sose tudja ugy megcsinálni ahogyan én szeretném . Pedig fotot is vittem már! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Válts fodrászt!

A fodrászod mesterfodrász? Bár közel se biztos, hogy egy mesterfodrász is pont úgy le tud vágni egy hajat, ahogy a képen van, de én ismerek olyat aki igen és mester is :)

2009. júl. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nem ,,mester ,, fodrász ,, de attol még dolgozhatna jól !Ha nem tudja vagy nem érti meg, hogy hogyan is szeretném a hajam megcsináltatni ,akkor ne vállaljon el !És ennyi, ebből nincs harag , lenézés hanem inkább díjaznám hogy korrekt, és nem utánna fejtem ki a véleményem .Mert esetlegesen nem tettszik a hajam alakja ahogy megcsinálta!de ellenben a pénztárcámat jol megkurtitotta.
2009. júl. 3. 02:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Azóta magamnak vágom. Mikor először csináltam nagyon féltem nehogy elrontsam, ezért csak nagyon picit vágtam bele. Nekem fokozatos, tépett, oldalfrufruval. Mikor hátul vágom az néha problémás, de mindig összetűzködöm csattokkal meg hajgumizok. Azóta belejöttem és mindenki azt hiszi, hogy fodrásszal csináltatom. Így nem ritkítja meg senki úgy, hogy alig maradjon hajam, meg senki nem vág mégis "picit" a végéből, ha én nem akarom.
2009. júl. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!