Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki, ha egy duci lány szoliba...

Ciki, ha egy duci lány szoliba megy?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 02:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
???
2009. júl. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Egyáltalán nem ciki:] A szoli nem csak a vékony lányok kiváltsága;]

Nyugodtan menj el..de elöször csak 5 vagy maximum 10 percre feküdj be..aztán majd lehet folyamatosan bőviteni az idöt xD

2009. júl. 3. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi!:)
2009. júl. 3. 03:16
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Miért lenne? Menj nyugodtan, abszolút nem ciki. :-)
2009. júl. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Attól még, hogy valaki kicsiz duvi , ő is járhat szoliba.

Én ismerek olyat :-)

Menj nyugodtan.

2009. júl. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%

Nem ciki. Én is pont ezen gondolkozom, csak velem biztos leszakadna a szoli :DD meg nem akarok most menni mert félek a sok hájam miatt nem barnulnék le rendesen.

De szerintem te soványabb vagy nálam :))

Amúgy én magamnál kövérebb embereket is ismerek, akik járnak szoliba. te is ugyanúgy fizetsz érte, mint bárki más ennyi. Őket meg nem érdekli ki megy be. Menj nyugodtan.

2009. júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát, én 80 vagyok, szóval.....:D viszont folyamatosan cikiznek, hogy mennyire fehér vagyok, barnulni nem igazán tudok valamiért,meg nem is vagyok kint sokat, ezért gondoltam erre, csakhát elképzeltem magam előtt az egészet, és akkor tettem fel a kérdést. és amugyis mindenki tudja, hogy először milyen körökben terjedt el a szolárium, szerintem a kérdésem teljesen jogos. :)
2009. júl. 3. 22:08
 8/13 anonim ***** válasza:
16%

szerintem gáz.

attól hogy barna leszel még kövér maradsz.

másrészt meg lehet hogy le se barnulnál rendesen. a hájrétegek miatt ami lelóg.ott tuti tök fehér maradsz.

másrészt meg a szolis csajok,mármint akik ott dolgoznak körbe fognak röhögni erre számíts.

lehet lepontozni XD

2009. júl. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8%
Nem ciki,hanem gáz.És az is gáz h duci vagy.
2009. szept. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem ciki,csak tudni kell hová mész,egy színvonalas szalonban nem olyan primitívek dolgoznak,akik kinevetnének!A barna bőr pedig szebb egy ducin is,mint a hófehér.De ha nem akarsz szolizni,akkor használhatsz önbarnítót is,azt mindenhova magadra tudod kenni.


Egy szolis pultos lány...

2009. szept. 30. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!