Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy lány 44/46-os ruhákat...

Ha egy lány 44/46-os ruhákat hord, akkor "még" duci vagy már undorítóan kövér?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 23:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól is függ, hogy milyen magas, mennyire feszes, hogyan oszlik el rajta, hogyan tud hozzá öltözködni. Én csak 160 centi vagyok, szóval amikor 44es ruhákat hordtam undorítóan kövérnek éreztem magam. Azt mondanám, határeset...
2011. aug. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
176 centisen hordok 40-es ruhákat, szerintem nem gáz.:)
2011. aug. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
az attól függ, hogy nőies homokóra alakja van-e, vagy egy gömb az egész.
2011. aug. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogyan oszlik el rajtad. Mert én pl nadrágban 40-est hordok, de felsőben az M-es sokszor nagy rám, és S-es kell! Körte alakom van, szóval...Modnjuk én dagadt is vagyok, vagyis hájas meg a csípőm miatt nagydarab is... de a 40-es nadrágokank(egyenes szárú) eláll nagyon a lábszár része a lábaimról :D Mindig szűkítgetni kell meg átszabni a ruháimat :D

Nem biztos, hogy dagi vagy, vagy duci...felsőt mekkorát viselsz általában? :)

2011. aug. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha jók rád azok a ruhák, amiket üzletben lehet kapni ekkorában, akkor biztos nem lehetsz nagyon alacsony, nekik hosszban nem szokott jó lenni semmi.

Ha vagy legalább 160 centi, akkor nem undorító, nyugi.

2011. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
kb 166-68 centi körül lehetek. amiket szoktam vásárolni azok általában jók szoktak lenni, összesen 1 nadrágom van, aminek az alját fel kellett varrni mert hosszú volt egy kicsit :P felsőben is ilyesmi méretet hordok. arányosan vagyok vastag, tehát nem úgy nézek ki, hogy hatalmas combok és hozzá vékony kar, csak a fenekem nagyobb :P
2011. aug. 4. 15:33
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 168 centi vagyok, telt. 40-es nadrágokat hordok, van amiből 38-ast, egyáltalán nem vagy gusztustalan!! :)) Tessék elfelejteni!
2011. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

itt a gyk-n többször olvastam már, hogy a 42-es méretű nőket is leducizzák, és ebből gondoltam erre.. :P

2011. aug. 4. 22:13
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha jók rád a bolti ruhák és tényleg arányos vagy, akkor csini lehetsz, felejtsd el, hogy ez hatalmas méret! :)


Én kisebbet hordok, de alacsonyabb is vagyok nálad, ilyen magassággal csak kisebb felesleged lehet, a nagy fenék meg nem probléma :) Próbáld szeretni magad! :)

2011. aug. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
jujj szerintem ez már nagyon határeset ha magamat veszem alapul.165 cm 63-64 kiló vagyok és így 29-30-as nacit hordok akkor ha elképzellek..:/
2011. aug. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!