Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Átlagba (persze tudom hogy...

Átlagba (persze tudom hogy mindenhol más), de kb mennyibe kerül 12 perc szoli?

Figyelt kérdés
Ezer éve nem voltam már,mert van háziszoli,de kimerült a cső és nincs most keret rá 100 ezerért kicseréltetni. Ezért érdekelne hogy most mennyiért tudok elmenni?:)

2012. jún. 9. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk csokicső pl. 4 perc/180 Ft állóba 3 perc/200 Ft
2012. jún. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

akkor ilyen 800 ft körül oksa:) Hát nem olcsó..

és ez a csoki ez jobb mint a sima? gondolom már mindkettőt próbáltad ha ez mellett döntöttél? Erősebb a cső vagy mitől csoki? Mennyi idő ajánlatos? Mert a háziszolink az bio oda simán befeküdtem akár 15-20 percre is mikor már barna voltam!

enyhén barna színem van most.

2012. jún. 9. 20:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem, jól fog, leégni meg ha már van alapszíned nem nagyon lehet mert ilyen Eu-s csövek, attól csokicső hogy csokibarna leszel :)
2012. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja lemaradt hogy 12 percet szoktam menni... én többet nem bírok (megunom)
2012. jún. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bijjjus7 ***** válasza:
Szia! Ahova én járok csokiszoli 900 Ft 12 perc! Nagyon jó :)) szerintem nagyon jó áron van, 3 Perc/225 Ft.
2012. jún. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bijjjus7 ***** válasza:
De ha neked bioszolid volt, vagyis olyanba jártál, akkor lehet sok lenne a 12 perc csokicsövesbe..kevesebbet ajánlanék 6 vagy 9 percet és inkább utána növeld az időt, nehogy megpirulj :)
2012. jún. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,nagy segítség voltatok:) Zöld ment:)
2012. jún. 10. 12:31
 8/8 A kérdező kommentje:

bocsi és ha van egy bérlet 10 alkalmas akciósan most 4 ezer ft-ért,az mennyi idő? Mármint oké hogy 10x mehetek de hány percre az lényegtelen?

köszi:)

2012. jún. 10. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!