Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 18. heti ultrahang miért...

A 18. heti ultrahang miért csak pár perc volt? ugy hallottam az 15 perc mindent megnéznek alaposan, nekem annyi volt mint a többi uh. Nem irt rá több értéket sem. Mindenhol ilyenek agy csak orvostol függ?

Figyelt kérdés
2008. máj. 14. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:

szia

ez valószínüleg orvostól függ.

nekem egy jó 10percig tartott, és a papiron volt legalább( min. ha jól emlékszem )10adat szerepel.

29hetes kismama, boldog babavárást

2008. máj. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen én is ugy olvastam,de nekem 2 adat van rajta.Itt siettek mert sokan voltak de mindenkinek ilyen gyors volt.
2008. máj. 14. 11:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van valami kételkedésed akkor kérd meg az orvost, hogy legyen kicsit részletesebb. lehet hogy sokan voltak utánad és kapkodott, de lehet hogy így van. követelj alapos munkát. Pár hét múlva pedig mehetsz 4d-re és ott aztán mindent megnéznek. kb 10000ft, de megéri!! sokmindent megtudhatsz a babádról, és sok dolgot kiszürhet a doki is, amit a sima uh. nem
2008. máj. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekegy egyik uhom sem haladta meg a másfél percet, úgyhogy te még jól jártl a pár perccel:-)

Minden uhon kicsit mást néznek, hol a nyakiredőt jobban, hol a gerincét jobban, hol a veséjét jobban, de nem hosszabb egyik sem a másiknál.

Én ma sokat mondok, ha 20 mpet voltam a 36 hetes uh alatt...

2008. máj. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4D már voltunk 15 hetesen Hát ugy tünik itt nálunk ennyit néznek,mindig ez az uh-os orvos van,nem is tudnék máshoz menni.
2008. máj. 14. 13:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én orvosom olyan, hogy jól megnézi a babát, alaposan, de a leletre alig ír vmit. Én nem is látom az monitort, a férjemet szoktam kérdezni, mi van (ő jól rálát). Ha kérdezek vmit válaszol a doki, de magától csak tudományosan belemélyed a monitorba. Egyébként pár perc alatt meg tud mindent nézni, lemérni.

2008. máj. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki, akkor valószínű mindent rendben találtak. Nekem 45 perc volt a vizsgálat, mert nem volt minden rendben! addig jó amíg nem kell alaposabban megnézniük semmit! :((((
2008. máj. 15. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!