Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A természetes középbarna...

A természetes középbarna hajszín eléréséhez melyik jobb a színező vagy a festék? Melyik márka a legjobb amit nem csak fodrászkellékesbe lehet megvásárolni?

Figyelt kérdés
Szeretném szőkés barna hajamat közép barnára színezni vagy festeni ,de még soha nem volt festve a hajam és szeretném tudni mi az a márka amit érdemes használni és melyik színezési mód a jobb (egészség, tartósság szempontból).

#festés #Barna hajszín elérése #színezéssel
2012. jún. 9. 21:21
 1/1 Jubilee ***** válasza:
Ha természetes hajszínt szeretnél, akkor én a Natural and Easy hajfestékcsaládot javaslom. Ebben nagyon szép és természetes hajszínek vannak. Én ezzel festem a hajam, és a legtöbb ember nem veszi észre, hogy festve van annyira hasonlít az eredeti hajszínemhez.
2012. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!