Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány éves kortól kell elkezden...

Hány éves kortól kell elkezdeni ránctalanító krémet használni a szemkörnyékre?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok. Mikor kell elkezdeni? Ha most elkezdeném árthat, vagy attól csak jobb lesz?
2012. jún. 10. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Használhatod.Olyan 30 körül szokták ajánlani.
2012. jún. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak direkt krèmek huszon évesek szàmàra. Sztem azokat használhatod, megelõzès céljából nem àrthat. Èn is szoktam 1x vagy 2x egy hèten ilyen krèmmel kenni az arcom ès nyakam.

22L

2012. jún. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyenlőre csak szemkörnyékápolót használok még.

Csak ha nagyon közel megnézem a szemkörnyékem, észrevettem egy nagyon pici kis vékony vonalat alul az egyik szememnél (néha fedezem fel, de nem vészes, csak ha nagyon megnézem) és nem tudom, hogy ez már azt jelenti, hogy lassan el kéne kezdeni szemránckrémet használni, vagy várjak még 30 éves koromig?

2012. jún. 10. 14:23
 4/4 A kérdező kommentje:
A másiknál is látok ilyet, nagyon rövid és vékony pici kis vonalka.
2012. jún. 10. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!