Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kell tennem h arcomon a...

Mit kell tennem h arcomon a pattanások eltűnjenek?

Figyelt kérdés
17/L
2009. júl. 3. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
méregtelenítés, szervezet savtalanítása,gyógyteák,ezenkivűl börgyógyászáltal felírt krémek, esetleg gyógyszer. én a sotret gyógyszert szedem több mint fél éve és ettől jött redbe az arcom.pattanást magamon már 1 hónapja 1 darabot se láttam, de lekopogom:) rengeteg módszer van vérvizsgálat, sörélesztő tabletta, de ezek pl rajtam nem segítettek. sok sikert neked, próbálkozz.
2009. júl. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az 1 válaszolótól kérdezem, hogy a gyógyszert még mindig szeded?

Mert ugye azt tudjuk, hogy a gyógyszer csak a tüneteket nyomja el és nem az okot megkeresve gyógyít.

Én biztos nem szednék, mert mellékhatásai is vannak, olyan is, ami nincs feltünteve a tájékoztatón.

És az is igaz, hogy a pl. itt a fogamzásgátló tablettát említem, ha vki szedi, szép lesz tőlle a bőre, nem lesz pattanásos, de mihelyst abbahagyja, rögtön újra kijönnek.

Na miért is??? mert csak a tüneteket kezeli és nem a valódo okot.

Tapasztalat, velem így volt. És azt még hozzátenném, hogy csúnyán tönkre is tette az a sz*r gyógyszer az arcomat, mert májfoltos lett, és ez nem is volt fltünteve még a lehetséges mellékhatások között se.

Ezért én semmyilen gyógyszert nem szedek, soha!!!!!! pláne nem fog.teblettát.

És azt még hozzáteném, hogy a összes gyógyszer az mind savasítja a szervezetet. És ez meg egy másik ok, amiért én nem szedek.

A kérdezőnek meg azt a válaszom, hogy nekem az ilcsi kozmetikumok nagyon szépen rendbe tették az arcomat, pedig csak 4 hónapja használom.

2009. júl. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát igen sajnos még nyár végéig kell szednem.
2009. júl. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én se akarok gyógyszer szedni...annyira nem vagyok komolyan pattanásos! persze nekem is van tonik meg ilyesmik! Én inkább receptre gondoltam vm i házi kenceficére amit én kutyulok össze! :)
2009. júl. 3. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!