Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befestettem a hajam kb 1éve...

Befestettem a hajam kb 1éve feketére, de ráuntam, van e valami, amivel kibírnám a festéket szedni, vagy pedig barnára átfesteni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:

fodrász.

otthon nem szabad a feketét leszedni!

2012. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

fodrász!!!!

ne próbálkozz otthon mert vagy kapásból leégeted a hajad vagy egyszerűen csak olyan színű lesz mintha lefosták volna.

nekem kávébarna volt a hajam(már majdnem fekete) és többszöri festés után lehetett csak átszőkíteni és a végéből 15 centit le is kellett vágni mert sehogy nem jött le a szín.

2012. jún. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Le kell szőkíteni, aztán barnával átmenni rajta, de eleinte jó vöröses lesz, kell 3-4 alkalom a jó színhez. Másodszor mentem át a folyamaton:D
2012. jún. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
garniernek van szőkítő hajfestéke, nem annyira roncsolja a hajat, mint a szőkítő por. Én azzal szedtem le. kicsit narancssárgás színe lett tőle. Aztán befestettem olyannal, mint az eredeti hajszínem. (minek írtok ide olyat, hogy fodrász?? nyilván tudja a kérdező magától is, hogy az lenne a normális, de pl nekem se volt több ezer forintom fodrászhoz menni!!! otthon 2500-ból megúszhatja a leszedését és befestését. Fodrász meg jóval többet kér és az sem kíméletesebb, mint ha valaki magának csinálja! Ezek a mai hajfestékek kimondottan otthoni használatra vannak gyártva...)
2012. jún. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!