Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajgöndörítés? Nem szeretném...

Hajgöndörítés? Nem szeretném hajvasalóval minden reggel megcsinálni göndörre a hajamat (nincs is rá időm).

Figyelt kérdés
krémeket és habokat nem szívesen kennék a hajamra,nem szeretném ha hamar zsírosodna.olyan ötlet kéne amit minden nap megtudok csinálni. valaki tudna mondani ötleteket ? :)
2012. jún. 10. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
este fond be és reggel engedd ki
2012. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen,ezt szoktam alkalmazni de nem túl tartós és magamnak nehéz megcsinálni
2012. jún. 10. 16:23
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor esetleg daueroltass, tuti van már ebböl is ,,bio"
2012. jún. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fonás nekem sem jött be. Én most egy csigás módszert próbáltam ki. Baromi egyszerű megcsinálni. Hajmosás után hagyom egy kicsit a hajam kiengedve, hogy picit száradjon (5-10 percet), aztán csigákba tekerem, mintha kis kontyokat csinálnék és szilikongumival rögzítem.

Én szép laza hullámokat szeretnék, ezért függőlegesen és vízszintesen is elválasztottam a hajam, így 4 részre bontottam és 4 kis csigát csináltam.

Éjszakára is így hagyom, és reggel, miután kibontom lakkal fixálom. Remélem tartós lesz. :)

17/L

2012. jún. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :) jól hangzik ! feltétlenül ki fogom próbálni :)
2012. jún. 18. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!