Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel göndörítitek a hajatokat...

Mivel göndörítitek a hajatokat? Hol szerzitek be hozzá az eszközöket?

Figyelt kérdés
A hajcsavaróról és hajsütőről hallottam. :) Ezeken kívül érdekelnének egyéb megoldások.

2012. máj. 16. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem fésülöm ki mosás után, még vizesen teszek bele habot, és hagyom magától száradni, akkor göndör lesz. Ha megfésülöm és megszárítom, akkor kisimul. Csavarót még nem próbáltam.
2012. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Osztálytársam múltkor zoknira csavarta fel a haját. Természetesen tiszta zoknira. Fogta zoknik sima alapállapotba és felcsavarta rá a nedves haját, a végén pedig a zokni nyitott részét áthúzta a lábfejrésznél és gumót csinált az egészből. És így aludt, reggel kivette a hajából a zoknikat és kész is. Tök szép, hullámos haja lett és azt mondta, hogy nem is zavaró éjszaka.


Olyat is lehet csinálni tincsenként csigákba tekered fel a hajad és rögzíted hullámcsattal vagy szilikongumival. Reggel kibontod, az ujjaiddal megigazgatod a hajad és kész is. :D

2012. máj. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Okés, köszi szépen. :) Épp most csavartam én is zokniba, nem rég találtam rá a videóra. Nagyon jó ötlet, majd meglátjuk, hogy sikerül.
2012. máj. 16. 20:51
 4/5 anonim ***** válasza:
HAJSÜTŐVEL, BÁR AZ RONCSOLJA A HAJAT
2012. máj. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Off: a zoknis videót elküldenétek? :D
2012. máj. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!