Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Divat még az oldalfrufru?

Divat még az oldalfrufru?

Figyelt kérdés

És ha igen, jó választás hosszú, dús hajhoz nyárra, úgy, ha hullámos a haj, és csak vasalásnál áll jól az oldalfrufru?


15L



2012. jún. 10. 15:33
 1/3 rémuralom ***** válasza:
Nekem lövésem sincs a divathoz, még abban sem vagyok teljesen biztos, hogy az oldalfrufru az-e, amit én annak gondolok. De figyelembe véve, hogy tavaly egy csomó lánynak volt, és hogy a divat kb. az évszakokkal változik, eléggé valószínűnek tűnik, hogy idén már nem divat. Más kérdés, hogy ettől neked még állhat jól.
2012. jún. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen , nagyon sok ismerősömnek oldalfrufruja van és a weheartiten is sok olyan lányról látok képeket akinek oldalfrufruja van és én is szeretnék csak félek , hogy a fodrászom elrontja a hajam :D hát nem tudom , hogy jó választás-e nekem is ilyen hajam van. hullámos és nagyon dús ezért félek megvágatni.
2012. jún. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Weheartit-es képeket én is imádom :D Onnan jött az ihlet! :D Már két éve növesztem a hajam, és kb. a hátam közepéig ér, úgyhogy lehet hogy megkockáztatom. Már volt, jól áll, ha nem sok a frufru, mert az arcformámhoz nem áll jól a dús frufru. Meg igazából én is parázok tőle hogy elrontja a fodrász, mert már párszor megtörtént :\ Most egy másikhoz megyek, de ezek után már nem vagyok olyan optimista :S:D
2012. jún. 11. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!