Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tönkretette a hajvasalás a...

Tönkretette a hajvasalás a hajam, és ráadásul van benne szőke satír is úgyhogy nagyon száraz és csúnya a hajam. Mit csináljak? Vagy mivel tehetném rendbe?

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nullás gép.
2012. jún. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szőke szatír? :O
2012. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Satír! olyan mint a melír, csak több!
2012. jún. 10. 22:27
 4/11 anonim ***** válasza:
Vágasd le jó rövidre kb ilyenre [link] másképp nem fog rendbe jönni, majd heti 2* tápláló hajpakolás, ez vissza adja a hajad elvesztett nedvességtartalmát, festesd be valamilyen sötétebb színre, pl egy gesztenyebarnára, mert ezzel a hajszínnel, nem fog látszódni, hogy nagyon tönkre van menve, és szintén igénybe vett hajra való sampon és bő hajbalzsam!! És a vasalót évekre felejtsd el amennyiben szükséged van a hajadra, és nem szeretnél parókát!! Ha megfogadod a a tanácsom egy fél év alatt rendbe jön a hajad! Ez a rövid haj azért is jó mert nem kell kihúzni, ha fel akarod dobni, elég rá egy kis hajlakk, vagy wax!
2012. jún. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4. vagyok! Azt még hozzáteszem hogy az én hajam a Shea vajtól lett szép, fényes, a töredezettsége teljesen megszűnt! Nehezen lehet lemosni a hajról, de csodát művel vele! Próbáld ki!! Egy fél órát elég rajta hagyni a hajon!
2012. jún. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az utolsónak üzenem hogy köszönöm az értelmes válaszokat, sokat segítettél!! :)
2012. jún. 10. 22:52
 7/11 anonim ***** válasza:

bocsi, hogy offolok csak azt szeretném kérdezni, hogy milyen gyakran vasaltad a hajad amitől tönkrement?


szerintem amúgy ne festesd, az is tönkrevágja, felejtsd el a festéket is, én most hagytam abba, mert nekem meg az tette tönkre

2012. jún. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hú hát régebben (1-2 éve) szép barna hajam volt akkor ritkán vasaltam, de mostanába minden nap, és 200 fokra állítom a hajvasalót! :/ nagyon tönkre van...

de gondoltam már rá h levágatom rövidre csak nem tudtam h mienre kéne... De ez a Victoria Becham-es haj nagyon teccik..sztem olyan lesz!! :)

2012. jún. 11. 00:35
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


vegyél ilyet nekem is ilyenem van, tök jól kihúzza ha nem is egyenesre de nem lesz olyan mintha sima hajszárítóval szárítottad volna

igaz több mint 10ezer, de ha összespórolod lehet hogy neked is nagyon beválik! nekem elég hosszú hajam van, de ragaszkodok a kis szerkezethez, mert nélküle képtelenség kiegyenesítenem:)

2012. jún. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Uhh köszi hogy eszembe juttattad, van itthon ilyen nekünk is, csak nem szoktam használni, mert a hosszú hajamat egyszerübb hajszárítóval, de ha le lesz vágatva rövidre, akkor majd azt fogom használni!! :)
2012. jún. 11. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!