Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik gliss kur balzsamot...

Melyik gliss kur balzsamot ajánlanád száraz, könnyen töredező hajra?

Figyelt kérdés

Sosem használtam még gliss kur terméket, de a mostani már nem igazán használ, ezért váltani fogok. A Gliss kurt szeretném kipróbálni, de nem tudom, melyik lenne a legideálisabb.


A gliss kur oldalát és a krémmániát is böngésztem, de még mindig van előrébb.

A hajam hátközépig érő, lépcsőzetes. Természetes barna (kicsit 'se' színű), hetente 1-2x vasalom, bár mostanában még ritkábban. A hajam alapból is kicsit száraz és sprőd, a vasalástól még inkább száraz és könnyen töredezik.


Melyik gliss kur balzsamot ajánlanátok?



2012. jún. 10. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Gliss Kur Ultimate Repair nevű fekete balzsamját. Én azt használtam a samponjával együtt, nekem hatott egy kicsit, nem sokat. De ha nem a balzsamot, hanem a tégelyes egyperces hajpakolást veszed meg ugyanebből a fekete termékcsaládból, az már sokkal jobb! És lényegében balzsamként használhatod. Úgyis le kell mosni. Az nekem nagyon sokat segített. Habár az van ráírva, hogy 1 percig kell rajtahagyni, én kb. fél óráig hagytam rajta.
2012. jún. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor megpróbálom ezt! :)

Bár egy kicsit tartok a zsírosodástól, a krémmánián sokan írták, hogy gyorsabban zsírosodott tőle a hajuk. Nekem pedig eleve hajlamos a hajam a gyors zsírosodásra, ha nem megfelelő sampont használok, éppen ezért a samponomnál maradok, csak balzsamot és pakolást váltok.


Azt mondjuk nem értem, miért 1 percig kell fennt hagyni a pakolást. 1 perc alatt nem is tudja annyira kifejteni a hatását, mintha 5-10 percig (vagy még tovább) hagynánk a hajon, nem?

2012. jún. 13. 16:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen azt én sem értem, én mindig fél óráig hagytam rajta, ha már egyszer pakolás :D Nekem speciel nem zsírosította, de ez mindenkinél elérő lehet.
2012. jún. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!