Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszínezővel kapcsolatos...

Hajszínezővel kapcsolatos kérdéseim lennének?!

Figyelt kérdés

Számodra melyik vált be legjobban?

21 vagyok de van néhány ősz hajszálam. A hajszínező befogja ezeket? - valakitől azt hallottam h az őszt nem tudják befogni -

Váll alá (kb 5-8 cm-vel) érő hajam van. Mennyi adag kell rá?

Megéri ez? Egy héten 2x mosok hajat. De úgy hallottam ezek 4-5 hajmosással kijönnek. Szóval 2 hetente vennem kéne, + fodrászt is fizetni...


Tippek? Ötletek? Tapasztalatok?


2012. jún. 11. 18:11
 1/2 A kérdező kommentje:
jah és strandolás, fürdés közbe megfogja a vizet?
2012. jún. 11. 18:13
 2/2 anonim ***** válasza:

A hajszínezők nem fedik teljesen az őszt, de ez is olyan, hogy egyénenként eltérhet. Az ősz haj milyensége is számít, van, akinek vékony, van akinek meg durva, vastagszálú, még kunkoribb is, mint a többi.

Létezik tartós hajszínező, kb. 24 hajmosást bír, tehát mire menni kell a következő festésre, addig simán megmarad.

2012. jún. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!