Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok hogy csináljátok, hogy...

Lányok hogy csináljátok, hogy a hajatok jól áll?

Figyelt kérdés

Hosszú hajam van, középen elválasztva de akármit csinálok vele mindig apró rövid szálak állnak ki a fejem tetején, és sokszor oldalt is, amitől ápolatlannak tűnik a hajam, és ez nagyon zavar, az utcán a suliban akárhol szinte alig látni hasonlót minden lánynak szépen simul a haja, anélkül hogy laposnak hatna...

Mert az egyik megoldás erre hogy lesimítom hajlakkal, de akkor meg borzasztóan nézek ki, egyszerűen az arcomhoz nem áll jól ha felül nincs valamennyi hajvastagság...

Lányok ti hogy csináljátok, hogy a hajatok nem lapos, mégis rendezett, és nem állnak ki belőle apró szálak, szöszök??

Kipróbáltam a Gliss kur anti frizz szérumát is, de az ha csak egy leheletnyivel több megy valahova már nagyon zsírosnak hat, és a hajam eleve gyorsan zsírosodik...


Pakolást ha időm engedi a Kallos placenta hajápoló krémét használom, mert nagyon bevállt (selymes és fényes lesz tőle a hajam, de a fenti problémát nem oldja meg) és a gliss kur samponokat hajmosáskor



2012. jún. 12. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld hajhabbal lesimítani őket. Nekem ez az, ami legjobban bejött;)
2012. jún. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem is hajhabbal, ha fejjel lefelé szárítod a hajad nem lapul le
2012. jún. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!