Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajú lányok, mit...

Göndör hajú lányok, mit csináltok éjjelre a hajatokkal, hogy ne kócolódjon össze?

Figyelt kérdés
Befonni nekem nem elég, ha meg kócos lesz, fésűvel nem tudom kibontani úgy, hogy megmardjanak a loknik.

2012. jún. 12. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem elég göndör a hajam, hajmosás előtt szoktam csak kifésülni, utána nem, így szárítom meg. nagyon szépen beáll és nem lesz kócos sem. éjszakára semmit sem csinálok vele, ugyanolyan reggel, mint amikor lefekszem. ez az előnye a göndör hajnak, nem? :D
2012. jún. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem sajna nem :S rendszeresen vágatom, spéci sampon, balzsam, hajhab, hajvégápoló, de nem kétnaponta mosnom kell, hogy a formája megmaradjon, mert reggelre tiszta kóc meg szösz mindig. Úgyhogy sokszor inkább kivasalom, mert úgy legalább ki tudom fésülni. Hallotam már egyébként olyat is, hogy selyempárnán kell aludni, az jó a hajnak :D na majd ha egyszer selyempárnám lesz :)
2012. jún. 12. 23:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is csak akkor áll be szép,göndörre a hajam,ha kicsit bevizezem és hajhabozom mindennap. Sajna megoldást még én sem találtam:( A vasalás meg nagyon károsítja,szóval tippem sincs mit kellene a hajammal kezdeni,mert magától egyáltalán nem áll jól be.
2012. jún. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az oldalamon alszok, a hajamat meg "eldobom" a párnámról magam mögé.
2012. jún. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én mindig kontyba fogom a göndör hajam.
2012. júl. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!