Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » JÓ fodrászat Szolnokon?

JÓ fodrászat Szolnokon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valami jó fodrász szalon-t tudnátok mondani szolnokon? Idáig 2 helyre jártam, de egyik se jött be... A lényeg, hogy minőségi munkát végezzenek, de ne legyen drága. A Zselé szalon és várkonyi téri fodrászat kilőve... azok szörnyűek....

köszi a segítséget :)


20/L



2012. jún. 13. 02:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. A buszpályán van egy fodrászat egy férfi dolgozik benne, szerintem nagyon jó és ügyes. Személy szerint szigorúan csak festetek, mivel növesztem :) de akinek vágta a haját azok megvannak vele elégedve. Szép munkát csinál.
2012. jún. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, rá gondoltam is, csak láttam, hogy mesterfodrász, és félek, hogy 10ezer alatt nem nagyon vállal vágást :(
2012. jún. 13. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:

A Fiumei úti ált isk és a négyemeletes tömb között van egy fodrászat. Kettő fodrász van, akihez én járok, nagyon jól vág, gondolom a másik is. Csak ajánlani tudom.

3-4ezer között van egy vágás. Nem tudom ez milyen árkategóriának számít.

2012. jún. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10 ezer alatt van a vágása, de ha bemész és kérdéseid vannak hozzá, válaszol szívesen :)A Széchényin a Czakó Elemér háztömböknél van egy fodrászcsaj Zsuzsa, Ő is nagyon jól vág.
2012. jún. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Sarlú úton van egy. Szerintem jó.
2012. júl. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!