Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Géppel való hajvágás után...

Géppel való hajvágás után mindig sok hajszálam hosszabb marad mint a többi. Sőt amikor nő a hajam, akkor fokozódik a helyzet, több és hosszabb szálak állnak ki a frizurámból. Hogy lehet ezt megakadályozni? 34/F

Figyelt kérdés
gép, frizura, haj, hajszál, kilóg, kiáll

2012. jún. 13. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:

igen igen, ezt mi is tapasztaljuk. Én nagyon sokszor átmegyek a párom fején,fénybe nézegetem nem e áll ki,majd miután megmosta a haját megszárította és látunk még,azt ollóval levágom és nem marad:)

Jó ha van otthon egy hajvágó olló amúgyis,kell nekem frufrumhoz,páromnak is ilyen esetben jó,aztán csak egyszer kell megvenni:)

2012. jún. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy jó hajnyíró nem csinál ilyet.
2012. jún. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
milyen hajnyírót vegyek? mert már kettőt vettem, de egyforma. Be is olajoztam őket vágás előtt, de nem segített
2012. jún. 14. 00:04
 4/4 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentjére válaszolva (amelyik a hajnyírógépek minőségéről szól):>>


Ne kínában gyártatott hajnyíró gépet vegyél meg, mert gondolom azokkal volt a bajod. Az amerikai gyártmányú "Oster 606" és "Oster 616" márkák jóval drágábbak ugyan, de az élettartamuk is, és a fésűskéseik éltartóssága is sokkalta jobb a kínai cuccokénál. (De nemcsak az Oster márka jó, a régi fajta motoros hajnyírógépek is mind egy szálig ilyen tökéletesek. Nemrég pont ilyet vettem a Jófogás-on 2 db.-ot is, és mindkettő hibátlan!) Meg aztán az Oster, vagy egyéb olyan márkákét, amelyiknek a fésűskései 2,5 mm vastag acéllapból készülnek, eléletlenedés esetén ÚJRA LEHET ÉLEZTETNI (akár többször is); egyébként szaknyelven "SÍKKÖSZÖRÜLÉS"-nek nevezik ezt a műveletet. A hajnyírógép-márkák márkaszervizei is vállalnak ilyet, de én például magánvállalkozó síkköszörűsmesterrel éleztettem meg az enyémet, és legalább olyan borotvaélesen nyír, mint mondjuk újkorában!!!

2015. máj. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!