Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon rossz minőségű a hajam...

Nagyon rossz minőségű a hajam (lent). Ha levágatom rövidre, akkor jobb lesz a helyzet?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre az osztálytársaim (fiúk) a középhosszú hajukat nagyon ritkán mossák. Én régebben nagyon gyakran mostam, kb napi 1szer. Azóta visszaálltam 1-2 hónapja a heti 1-2re de a hajam nagyon hamar rossz állapotú lesz. Zsíros lesz 1-2 nap után, reggel elalszom nem bírom kifésülni, be kell vizeznem, hogy lelapuljon stb.

Fiú vagyok, és nincs annyira hosszú hajam. Most ha levágom nagyon rövidre és visszanő jobb lesz?


2011. dec. 1. 19:24
 1/2 anonim válasza:
nekemis ez van... mindennap mosom az a megoldás :D kész meg én még pluszba vasalom is és igy még töredezettebb de van ilyen syoss hjregenerálóm ha nagyon rossz ahelyzet bekenem vele az utána olyan mint az új :D
2011. dec. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A haj ápoltsága - a közhiedelemmel ellentétben - nem csak a hajmosás függvénye. "Belülről" is táplálhatod a hajad.

Itt egy cikk a vitaminokról:

[link]


De kaphatsz DM-ben konkrétan haj-vitamin kapszulát is. Attól, hogy levágod a hajad rövidre csak újra ugyanolyan egészségtelen haj fog nőni mivel nem kap elég tápanyagot.


De vannak hajszeszek is amik segítenek. Tesco-ban sokfélét találhatsz vagy fodrász szaküzletben.

2011. dec. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!